ACER recovery error 0xD000000D yardim

esger

New member
merhaba arkadashlar.10 gun once Acer aspire 5930 aldim.dun kurtarma sistemini calistirmak istediyimde yani en basa donmek istediyimde bilgisayar hata verdi.
error 0xD000000D diye bir seyler yazdi.4 kere tekrarladim yine olmadi.bilgisi olan arkadashlar lutfen yardim edin.su an bilgisayari calistiramiyorum..tesekkurler:eek:ha

esger

New member
yok mavi ekran sorunu diyil.sadece recovery sistemi calistiriyorum en sonda yani 35 dak sonra error
0xD000000D diye yaziyor......mavi ekran sorunu once vardi ama cozdum onu...bir bilgin varsa yardim et...tesekkurler

Zeytin

Zeytin&Limon
Ram problemi olmasi lazim bu problem bencede 10 gunluk ise hic orlama gotur degistir..

Hata kodunu tam olarak yazmamissiniz..

esger

New member
aslinda arkadashlar internetde aradim cogu adamin boyle problemi varmis bir suru sey yapmaya calistim.d2d.exe programi birilerinin yazdigina gore ise yariyormus.ama onu bulamiyorum...cihazi aldigim artik 20gun oldu..hata koduysa aynen yazdigim gibidir.....tesekkurler...

ben artik vistayi inderip tamamlamak uzereyim.acerin tum suruculerini onceden D discine yedeklemistim....sormak istediyim su ki kendim recovery partition olustura bilirmiyim???????hangi programlar gerekebilir???

deliiled

New member
arkadaşım.. aynı sorunu ben defaatle yaşadım... verdiği hatanın sebebi vistanın kurulu olduğu bölümde belli dosyaları arayıpta bulamaması.... ben de bu hatayı vermesinin nedeni : C ye kendim format attım xp yi ubuntuyu falan kurdum... ama xp sarmadı driver lardan dolayı.. geri dnmek istedim.. ama nafile... C deki o dosyaları arıyor ama bulamıyor... en son istanbula gittim.. acer yetkili servisine... en baştan image attı bilgisayara... ilk aldığım hale getirdi.... sorun kalmadı... ama garanti kapsamında değil malesef.. yazılımsal sorunlar garanti kapsamına girmiyormuş.... şuan aynı sorunu tekrar yaşadım... bi çözüm arıyorumm. bulursam yardımcı olurum arkadaşım :)

HTML