acer 5720 laptop klavye sorunu

dcoze

New member
merhaba arkadaşlar
Acer 5720 laptop kullanıyorum aslında özelliklerine göre memnun olduğum bir cihaz.
bir süre önce (ben askerdeyken yaklaşık 1 ay kadar önce) laptop klavyesindeki yön tuşları çalışmamaya
başlamış. klavyede diğer hiç bir tuşta sorun yok. sadece yön tuşları ve üstlerinde 2adet simge var o tuşlar çalışmıyor. Fn ile çalışan tuşlar da çalışmıyor haliyle. son çare olarak klavye değiştireceğim ama belki başka bir sorun vardır diye düşünüyorum.
eski işletim sistemi windows 7 32bit
şu an windows 7 64 bit yüklü umarım yardımcı olabilirsiniz teşekkür ederim.

Zeytin

Zeytin&Limon
Tahminim o bolgeye birsey dokulmus olmasi, bazen ufak capli bir kaza bolgesel hasara sebep olabiliyor. Klavyelerde ozellikle notebook klavyelerinde de durum bu sekilde. Genelde belli bir bolgeye giden devrelerden biri veya birkacinda hasar olmasi birden fazla(yakin tuslar) tusun calismamasina sebep olabiliyor.

Klavyenizi degistirmeniz gerekiyor. 2. el sitelerde uygun fiyatli klavyeler bulabilirsiniz.

S

SqooK^

Guest
garantısı varsa yolla zamanım yetmez dıyorsan bence yınede yolla :D garantıden cıkmasın 2,3 pıxel ıcın bende yolladım ısın aslı ekranıda ben dagıttım da neyse garantı sagolsun ilgileniyor 2 haftadır orda ama ozledım kızımı

HTML