Ace Translator 7.2 Türkçe Full

bumba23

New member
Ace Translator 7.2 Türkçe

http://hotfile.com/dl/44000077/e583604/acetranslator.rar.html

Dünyadaki bütün dilleri masa üstünden rahatça birbirine çevirebilirsiniz artık. Türkçeden İngilizceye, Türkçeden Çinceye, Arapçadan Türkçeye.İngilizceden Türkçeye, Almancadan Türkçeye, Türkçeden Almancaya, Türkçeden Rusçaya, Rusçadan Türkçeye. Neredeyse Tüm diller arası çeviri yapabilirsiniz artık.

Program masa üstünden kullanıldığı için çok pratik kullanımı var, tam sürüm, sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

Tam isabetli başarılı çeviriler için düzgün Türkçe kullanmalısınız....

Programın eski sürümlerini her yerde bulabilirsiniz fakat bu sürümü bulmanız hiç de kolay değil. Program full sürümdür. Sorun yaşarsanız lüften yazın. Güle Güle Kullanın.

bumba23

New member
Güle güle kullanın arkadaşlar ne yalan söyleyeyim ben de çok aradım. İşimi de fazlasıyla görüyor. Tüm hackhell ailesine tavsiye ederim. Programın lisansı sorun çıkarırsa buraya yazın. Yardımcı olurum.

BlueMan_AK

New member
Ben indirdim kullandım yalnız bir süre sonra bana bir mail geldi kullandığınız lisans korsan diye. Cezasından filan bahsediyordu bide satın almak için link vermişler 60 dolarmı euromu ne? Açıkçası google translate varken bu programı satın almam. Bende programı kaldırdım. Bir yerde yanlış yaptımmı bilmiyorum. Bunun dışında gayet güzel bir program düzgün çeviri yapıyor...

bumba23

New member
Ben indirdim kullandım yalnız bir süre sonra bana bir mail geldi kullandığınız lisans korsan diye. Cezasından filan bahsediyordu bide satın almak için link vermişler 60 dolarmı euromu ne? Açıkçası google translate varken bu programı satın almam. Bende programı kaldırdım. Bir yerde yanlış yaptımmı bilmiyorum. Bunun dışında gayet güzel bir program düzgün çeviri yapıyor...
Haklısınız bir süre programın lisansı sorun olabiliyor. Ben indirecek arkadaşlarımız mağdur olmasın diye yeni bir lisans ekliyorum

Kullanıdı Adı: hackhell.com
Key: 019A0-31A04-38FFF-VJI57-DFFFY

bumba23

New member
Ben teşekkür ederim arkadaşım. Buna benzer programları bilen arkadaşlarımız varsa paylaşabilir mi?

HTML