Acİlllllll!!!!acer Wireless Sorunu

gorkemgore

New member
Merhaba ArkadaŞlar,
Acer Laptopa Xp YÜkledİm.bÜtÜn Donanimlar Tanindi.ancak Broadcom 802.11g AĞ BaĞdaŞtiriciyi Bİr TÜrlÜ YÜkleyemedİm.acerin Sİtesİnden Driver Larini İndİrdİm Fakat Gene Tanimadi.kablosuz İnternete BaĞlanamiyorum,kablolu BaĞlantimda HİÇ Bİ Sorun Yok.yenİden Format Mi Atmak Lazim?yardimlariniz Ve İlgİnİz İÇİn Herkese TeŞekkÜrlerİmİ Sunarim.
Saygilarimla

gorkemgore

New member
acer ın sitesinden indirdim fakat olmadı.başka birşey var ama anlayamdım.böyle bi sorunla karşılaşan var mı acaba?

gorkemgore

New member
arkadaşlar gerçekten, canı gönülden çok teşekkür ediyorum ilginiz için.programları indiriyorum olup olmadığı hakkında bilgi verecem sizlere.şimdiden teşekkür etmek istedim.Saygılarımla...

arkadaşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr çok teşekkürler sorunum çözüldü.

BuRaQ1907

New member
allah ne muradınız varsa versin valla aynı sorun bende vardı ve tam 9 saaten beri aynı şeyle ugrasıyodum ama en sonunda oldu ohh be

gitarcııı

New member
benim başımıda geldi sitedekini yemiyor google den acer serisini yaz xp dirveri olarak arat ordan indirdiğinle yükle sitesindeki sorunlu

Arbuzik

New member
Hacı Çok saol ben şuanda bir Bilgisayar şirketinde çalışıyorum ve bunu patronlar yapamadı sadece ben yaptım en büyük pay hackhell forum oldu şimdi patronlar bana hasta oldu:D:D:D

+++++ Repppppppppp

HTML