!!! ACİL (Command line option syntax error. Type /? for Help)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darewampir

New member
Sorun "Command line option syntax error. Type Command/? for Help" hata veriyor
Assassins Creed II acarken veriyor sildim neler yaptım crack bi sürü ceşit denedim.
Hata neden verir söleseniz yeter çözebilirim.

:help

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Sorun "Command line option syntax error. Type Command/? for Help" hata veriyor
Assassins Creed II acarken veriyor sildim neler yaptım crack bi sürü ceşit denedim.
Hata neden verir söleseniz yeter çözebilirim.

:help

Sistem bilgilerini bilmiyoruz-konunu araştırdım, Görüntü yetersizliği verilerine rastladım.
Oyun Kurmadan Önce Yapılması Gereken Sistem Aktiviteleri

Burada verilen verileri yükle, bilhassa direckX ve ekran kartı driverlerini güncelle.
ayrıca
googledan microsoft visual c++ 2005 versiyonlu indir kur.

Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package buraya tıklayarak indiriniz ve kurunuz.

Bilgi ver.

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Sistem ve İşletimin hakkında bilgi ver:

1- "Bilgisayarım" a git, boş bir yere sağ tıklayıp "Özellikler" de.
2- Açılan pencerede solda "Gelişmiş Sistem Ayarları" yazan yere tıkla.
3- Ardından önüne gelen menüde sağ alttaki "Ortam Değişkenleri" seçeneğine tıkla.
4- İki bölmeli "Ortam Değişkenleri" penceresi açılır. Üstteki, "x için kullanıcı değişkenleri" bölümünde bulunan "TEMP" değişkenine tıkla ve hemen altındaki "Düzenle" seçeneğini seç. Alttaki "Sistem Değişkenleri" bölmesine hiçbir şekilde dokunma.
5- "Düzenle" ye tıkladığında açılan pencerede "Değişken Değeri" bölümündeki yazan yazıyı her ihtimale karşı, düzgünce kopyala ardından bir "not defteri" dosyası içine yapıştırıp dosya olarak kaydet.
6- "Değişken Değeri" bölümündeki yazan yazıyı silip yerine C:\Temp yaz. Ardından iki kere "tamam" butonuna tıklaman gerekecek :)
7- "TEMP" değişkeni için yaptığın herşeyin aynısını şimdi de TMP değişkeni için yap.
8- C:\ de Temp diye bir klasör olup olmadığını kontrol et. Yoksa, C:\ de adı Temp olan bir klasör oluştur.
9- Bilgisayarını yeniden başlat.
10- Oyununu tekrar yüklemeyi dene.

darewampir

New member
su ana kadar :D ilk attıgın yerden :D hepsini indirdim :D saçma ama deniyem dedim :D güzel konular :D
Sevdim seni <3

darewampir

New member
:S olmadı :S dene format atcam :( kardeş sen i ugrastırdım bosver :)

Edit:Çözüm bulan sölesin ben denerim aynı sorun devam ediyor :'(

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Bu gibi sorunu olanlar-bu yolu yinede denesinler, format son çare

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML