ABD oyunu: Minare vurmaca

baris622

New member

ABD askerinin yeni oyunu 'minare vurmaca'
IRAK (İHA) - Bir milyona yakın sivilin can verdiği Irak'tan dehşete düşürecek görüntüler...

Irak'ta devam eden kaos ortamında amatör kameralara yansıyan bu görüntüler "Demokrasi getirmek için" Irak'ta operasyon yapan Amerikan askerlerinin farklı inançlara ne kara saygı gösterdiğini gözler önüne serecek. Farklı zamanlarda Irak'ın farklı şehirlerinde çekilen görüntülerde ABD askerlerinin hedef aldığı minarelere ağır makinalı silahlarla dakikalarca ateş açtığı görülüyor.Müslümanlar için kutsal sayılan minarelere hiçbir olağanüstü durum olmamasına rağmen dakikalarca ateş açan Amerikan askerleri bazı minareleri de füze ile vurarak yerle bir etti. Amerikan askerlerinin bu vahşet görüntüleri sırasında attığı kahkahalar ise Amerikan kamuoyu tarafından; "Demokrasi getirmek için" diye nitelendirilen harekatta görev alan askerlerin ne kadar "duyarlı" olduğu gösterecek.

mynet

Vtnsvr

New member
Evet o camileri demokrasi getirmek için vuruyorlar! AKP de biliyorsunuz ülkemize demokrasi gelsin diye ugraşıyor!

dartanyan7

New member
amerikalılar ne olduklarını iyice ortaya koydular.(hepsi için konusmuyorum)
hadi camilere saygıları yok diyelim. tarihi eserlere de mi saygıları yok.hayvanlara da saygıları yok.
kedileri fırlatıp atarlar.kahkahalarla...
görüntüleri izledim. gerçekten içler acısı.
bunlar kameraya yansıyan görüntüler.
bizim bilmediğimiz daha neler yapıyorlardır kimbilir.
ıraklılar boşuna havan toplarıyla saldırmıyolar demekki!....

bunlara gereken tepki gösterilmeli.
aynı şey bir kiliseye yapılmış olsaydı bak sen olaylara manşetlere..
birde müslümanları şiddetle bağdaştırıyorlar.görüyoruz kimler şiddete daha meyilli,
kimler daha insancıl...
bu olaya tepki verecek bir yöntem bulmak lazım ...
internet denen bir olay var. yapabileceğimiz birşeyler olmalı..

combanant

New member
hiç acımıyorum kendileri etti kendileri buldu adamlar birlik değil başlarına ne gelse haktır gavuru oraya koyan saddama hayinlik yapan talabaninin barzaninin boynunadır tüm günahlar

HTML