AB nin bizden istedikleri sadece 5 yasası..

karmatte_0488

New member

En büyük değişiklik tarımda yaşanacak. Çiftçiler artık istediği ürünü ekemeyecek. Ne kadar ve hangi üründen ekileceğine, AB komisyonları karar verecek.

Balıkçılar istedikleri yerde balık tutamayacak. Balık avcılığı ve balık avcıları, belli kurallara bağlanacak. Mesela, yağmurluk giymeyen balık tutamayacak.

Öğrenciler artık defter ve kitaplarını kaplayamayacak. Çünkü, her yıl milyonlarca ağacı yok ettiği gerekçesiyle AB ülkelerinde defter kabı kullanmak yasak.

Ekmekler ambalajlı satılacak. Eksik gramaja ya da ambalajlanmamış ekmek satanlara ceza verilecek. Kirli ortamda üretim yapanların yetkisi elinden alınacak.

Minibüsler tamamen kaldırılacak. Otomobiller Avrupa standartlarında olacak. Otomobillerdeki airbag sayısı ve aracın sac kalınlığını, AB belirleyecek.

feTBoy

New member
:)) ßence ßunLar ßi$ey diiLL.. yakında giydigimiz dona ßiLe Karı$ır ßunLar eminim..

apocalyps

Devrimci Genç
ya arkadaşım katılıorum bunlar ciddi bişe değil bunlar ülkenin yönetimini de devredecekler yakında hiç şüpheniz olmasın

dezzy

New member
defter kabı olayı iyiymiş...
çünkü bıktım defter kaplamaktan:)
ama diğerleri yapılamayacak türden..

not: bi'şeyler yazıcam siyasi olucak yazmak istemiyorum o yüzden!

Ozzy666

New member
hepsi de son derece mantıklı şeyler..ama şu yağmurluk olayını anlamadım..nedir o ya biri anlatsın ltf

ifrit

RuHaNi WaRliK
olaylara neden sonuc iliskisinde yaklasmak lazim,

ciftcilerin her sene ektigi fazla urunu toprak mahsulleri ofisi pahaliya alip ucuza yurt disina satiyor we dewlet bu isten zarar ediyor dolayli yoldan da biz zarar ediyoruz

minubus olgusu benim en nefret ettigim seydir, bana kalsa bir gun dewam etmez, saltanatlarina hemen son weririm,

ekmek konusuda dogru, bakkala gidiyorum, adamlar butun ekmekleri tek tek elleyip birakiyorlar, sonra bi tane aliyorlar,
benim yiyecegim ekmegi ellemeye ne hakki war?

kuralsizliga alismis basi bos bir millet olarak bunlara sacma dememiz de dogal, oysaki sacmaligi yapanda, icinde yasayanda biziz

comand

New member
Yaaa arkadaşlar bu yasalarda ben kendim için kötü birşey göremedim hepsi bizlerin vatandaşların iyiliği için güzel ve mantıklı yasalar niye bu tepki sadece AB istediği içinmi valla AB'yi bırakın Şeytanın bizzat kendisi istese şeytanı desteklerim eskiye bakın ondan sonra konuşun derim.

Uzunefe

Altın Üye
ya öğrenciler - minübüsler falan onlar bahane . Balık ve Tarım ürününde Dünya 1. oluruz diye . Ülke kalkınır diye adamlar korkuyo

HppyPaar_A

New member
ya hala niye uraşıyoz anlamıyorum bırkın avrupayamı kaldık ya polat abimizin dediği gibi bu dünyayı bi gün türkelr yöneteck onlar bizi almaya çalışçklar ozmn ne uraşıyoz ya anlamıyorum bu hükümetleri

HTML