a$k ugruna!..

feTBoy

New member
Gunun ßirinde ßi delikanLı ßi genç kıza a$ık Olurr.. onu çok sevmektedir.. cok zor geçen gunLerinden aRdından kıza gider ve içini dökerr.. derdini anlatır.. onu cok sevdigini söylerr.. ama Kız pek Sıcak ßakmamaktadırr ßu i$e..
cunKu cocuk 1.90 ßoyunda 200 kilodur.. ve cocugu reddeder.. ama ßunu yuzune söyLer.. taßi delikanLı ßunu içine sindiremez.. kendine hırs yapar zayıfLamak ister.. midesine keLepçe taktırır.. 30 kilo verir.. ama tekrar verdigi kiLoLarı almaması gerekmektedir... ama bi süre sonra tekrar kiLo aLmaya ßa$Larr.. ameLiyat oLması gerekmektedir.. ama hırs yapmı$tır ßi kere.. yediremez kendine hırs yapmı$tır ßi kere.. ßi yandan da seviodur.. kız için $iirLer yazar.. ßi kısmını kaset haline getirir..
ßi yandan saglık sorunları devam eder.. ve sonunda ya$ama veda eder çook genç ya$ta..

GerÇek ya$anmı$ ßi oLayDırr.. merak edip $arkıLarını dinlemek isTerseniz Göndereßilirimm!!..

http://rapidshare.de/files/7510194/G-FLOW_Beni_Bana_Sor_ORGINAL_MIX.mp3.html

Gєηco

Altın Üye
bi dinliyelim kardeşim acı bir hikayesi varmış gerçektende... :(

edit : şarkı gerçekten çok güzel varsa devamı eklersen sevinirim..

feTBoy

New member
ACı ßi hiKaye diil üzücü ßi olay ßazılarına ders olması gereken ßi olay .. cocuk ßu ßayramın 1. gunu gece vefat etti.. KOnya seLÇuk unv. de Okuodu.. Murat OfLaz ismi.. $arKıda da geçio ismi zaten..
var $arkısı daha atıcam.. koca ßi kaset yapmı$..

iSpiK

Kadim Dost
hocam hadı sımdı atta bı an once dınleyelım.... harbı super

iSpiK

Kadim Dost
benibana sor we son nefesimde super sarkılar ...
bu adam underground partılere fılan cıkıo denızlıe gelmıstı hatta tanısmıstık we bu adam 1 aya yaklasık komadaymıs zaten...

react

Admin
Süper Moderatör
abi sitesine girdim ağlarım ben bu olaya :(

iSpiK

Kadim Dost
bunun bızım arkadasın ewınde canlı performansı wardı cocuk telefonuna kaydetmıstı bulabılırsem aliiim ondan orda bende ffarım ama olsun artık :)

karapapatya

New member
ben bukdrda duygusal şeylere gelemiyorum :( özellıkle hayattan bir kesıt oldugunda.. aslında bu dunyayı terk ettıgınde gerıde bu tip şeylerın bırakılamsı gzl.. keşke böyle yeteneklerım olsaymıs :)

eline saglık fetboy

Gєηco

Altın Üye
şarkılar birbirinden güzel Allah rahmet eylesin bu kardeşimize:(
ellerine sağlık fetboy

feTBoy

New member
ya arkada$Lar ßen $öyLe dü$ünüyorumm.. ßu arkada$ın ßende $arKıLarı var.. ßuraya da ATtım ßi kaç tanee.. ßeLki ßizi Görüodurr duyuodur.. $arKıLarını DinLeteßildigimiz herkese dinleteLimm.. ßelki aiLesinden duyan oLur.. ßi neßze de olsa Onlara teseLLi oLur MoraL oLurr..
ÇunKu ßöyLe ßi$ey oLması ßeni cok etkiLedi.. :(

www.rapnoteri.com/mp3/sonnefes.rar

ßu da son $arkısı.. Son neFeSimSin!..

gayretetguzelim

New member
benı bana sor muhtesem bı sarkı helal olsun sana kardes buldugun ıcın ve bıze dınleme fırsatını verdıgın ıcın devamını beklerız

iSpiK

Kadim Dost
ölümünden önce yaklasık 1 aydır ege üniversitesinde yogun bakım servısınde kalıyordu

multeci5

New member
Saol kardeş.. iyi de bak elinde ne gzüel şeyler var.. neden bizim eve getirip dinlemiyoruz:))) Bir ufak devirmeninde zmaanı geldi.. ne biri bir kaç ufak.. Vizelerde bitti.. reelden kestik irtibatı ama sanaldan tam gaz ileri:)) hadi görüşürz:))

HTML