!!!aşkin Gücü!!!

BSY17

New member
aşkın gücü
Seni o kadar özlüyorum ki bunu sen bile tahmin edemezsin çünkü sen hiç özlemiyorsun ki ne acılar çektiğimi bilmiyorsun ki.Yanlızlık ve sensizlik bütün bedenimi sarmış bir türlü çözülmüyor.Çoğu geceler yanlızlığıma sarılır kaderime,sensiz kalışıma ağlarım.En çok geceler hissettirir bana çaresizliğimi ve sensizliğimi seni nasıl özlediğimi hatırlatır bana geceler ve her gece,bir türlü doğmayan güneşi beklerim,sabah olsun ve acı bir gece bitsin diye.Ama oysa bir gündüz çaldı seni benden,beni yapayanlız ve çağresiz bıraktı.Sensizliğe bir gündüz vakti mahkum oldum.Ama olsun seni benden alan ve sensiz koyan geçen günlerdir.Ve sadece zaman aşkın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir.sende benim sana olan aşkımı birgün anlayacaksın.Ama eğer bir gün ölürsem,sana doyamadan bir mezar kazdır ama ağlama tabutumun rengi kara olsun örnek olsun sevipte ayrılanlara birgün yolun düşerse o mezarlığa otları sararmış ve sevdi ama kavuşamadı diye yazan bir mezar taşı görürsen.Bak orda gözyaşlarıyla,bir ölü var sensizliğe mahkum edilmiş.Zaman hep aynı kalsa ve sensizliğim bin gün değil bir gün olsa ama ne çare sanki kayboldu aşk acısı.Bu kalp seni bırakmayacak seninle toprağa gidecek belkide aşkımın gücü o zaman bitecek.
SENİ SEVİYORUM...!

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
Arkadaşım şu konularını bi başlık altında versen daha hoş olur...Hemde kuralları çiğnememiş olursun:)

HTML