aşk gereklimi??

BSY17

New member
aşk gereklimi??

Arkadaşlar sizce aşk gereklimidir.Dünyada hala aşkla tanışamayan bir sürü insan var.Aşk gerekliyse ne kadar gereklidir.Bazen insanları mutlu eden bazen hüzünlendiren aşk ne kadar gerekli sizce????????

maximus

GeNeRaL
kesınlıkle gereklı bıse. asık olan ınsanlar anlar. dunyanın en kuvvetlı sılahı bence.

BSY17

New member
Aşık olmadanda derdini anlatabilirsin mutlu olabilirsin ama duyguyu tatmak bi başka hayata bakış tarzın değişiyo resmen aşık olmak çok güzel bi duydu bu duyguyu tattınızmı hiç??

perteklim

New member
:cool: hiç aşık oldun mu?... oldunsa sormanı garipsedim!... ( konuyu değil ) olmadınsa ne yazsak ne anlatsak boş....

εگмεя

Fuzuli Üye
Heralda hayat içinde derler acısıyla tatlısıyla güzeldir diye

bazı şeyler acı verdimi daha güzel oluo

düşünsenize tartışmasız bir birliktelik olurmuuu.. herşeyiyle aşk olmalı :goz:

'Pulse

New member
bahsettiğiniz aşk platonikmi karşılıklımı?

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Kardeşim ne kadar konun warsa hepsini hackhell girls e açıosun ne alaka anlayamadım...!!!!

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Herkez Bi Kere De Olsa Ayvayi Yemeli Diyorum Ben :)

CHI€F

Kalpsiz
gereksiz bişey

çünkü şimdilerde aşk ve para yanyana.ikiside varsa güzel aşk yaşanıyor.sadece aşk varsa bir ayda bitiyor.para varsa aşka gerek yok zaten.para aşkıda satın alabiliyor. !!!

'Pulse

New member
mvardar' Alıntı:
gereksiz bişey

çünkü şimdilerde aşk ve para yanyana.ikiside varsa güzel aşk yaşanıyor.sadece aşk varsa bir ayda bitiyor.para varsa aşka gerek yok zaten.para aşkıda satın alabiliyor. !!!
üstüne bişey söylenmez heralde:cool:

osiris_cemo

New member
aşk olmadan hayatın tadı mı olur :(

HTML