aşk değerse...

ZER0

New member
ya bir kıza aşık oldum onun için yapmayacağım şey yoktu son zamanlarda oda bana ilgi duymaya başlamıştı yani bana öyle davranıyordu sonra bir yalanından yola çıkarak bir erk arkı olduğunu öğrendim dahası ona buna hakkımda yalan söylediğinide çok kötüydüm sonra dedimki kendi kendime ulan köpeği sevsen sadakat gösteriri kuyruk sallar eee ozaman daha ne takııosun kafana salla gitsin şimdi lafı nereye bağlıyacağımı merak edioyrsunuz değilmi?

Hiç Bir Şey İçin Ölmeye Değmez Hele bu AŞK sa...
:cool:

CHI€F

Kalpsiz
aşk için ölünür uğrunda öleceğin gerçek aşk varsa tabiki bulmak ta zor ama sen gel büyük konuşma gün gelir gerçek aşkı bulursun o zaman ölmektende beter olursun

Hani insan ağlamak ister, Gözlerinden yaş gelmez !
Hani gülmek ister,yürekten gülmez!
Hani birini bekler o hiç gelmez!
Işte o zaman ölmek isterde ECEL gelmez!

ZER0

New member
yaw bana moral verirsiniz diye yaptım siz beni öldürdünüz bea :D beter ettiniz< dediğin doru büyük konuşmamak lazm ama şimdi böyle yapan birinden sonra gelde güven :D :S

chuckies

_-&#8364;X-_
ben Onu Bunu Bİlmem ÖlÜrÜm Şu An Çikmazi Olan Bİ AŞkin İÇerİsİndeyİm Zaten ..benİm Konumu Okursaniz GÖrÜrsÜnÜz...Ölmel İstİyorum Ölmek ....Ölmeyİnce Unutulmuyor Onun GÜzel GÖzlerİ

ZER0

New member
unutursun elbet bak sana söylenecek tek laf şudur (tabi Allah beterinden saklasın)

Allah kuluna dayanamayacağı Çile vermez

Allah yolundan başka şey içinde ölünmez ;)

chuckies

_-&#8364;X-_
ZER0' Alıntı:
unutursun elbet bak sana söylenecek tek laf şudur (tabi Allah beterinden saklasın)

Allah kuluna dayanamayacağı Çile vermez

Allah yolundan başka şey içinde ölünmez ;)
geçeceksin aga bu işleri başına gelmeyen bilemez uzaktan ahkam kesmek kolay..

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bencede herkes aynı değildir genelleme yapma negatif bakma..

ZER0

New member
:D sen geçeceksin dediğin konunun ne olduğunu bir bak istersen Allah yolundan bahsediyoruz bu bir ikincisi yaşayıp yaşamadığımı bilemessin tanışmıyoruz çünkü oke hiçbir sevgi için değmez bir insanı ölümüne sevsen sallamaz abartıorsun der

az seversin ilgisizzsin der :D sen kimin ne yaşadıını bilmeden deme bidaa öle ;)

HTML