Aşırı Yoğunluk

Bonasima

New member
Arkadaşalar herkese selam
Bir ricam olacak son zamanlarda siteye ulaşmakta çok problem yaşıyorum. İstediğim yerlere bakamıyorum yada cevap yazamıyorum. Bu eğer çok fazla kişinin siteye yüklenmesindense buna bir çare bulunamazmı. sorun benim bilgisayarda ise yardım edermsiniz 1 mb adsl kullanıyorum sorunu bir türlü çözemedim şimdi yazacaklarım şikayet değil öneridir yada soru olarak algılayın lütfen var sponsor sitemizin sitenin maddi ihtiyaçlarını karşılamak için var ama sitenin içinde başka bir sayfaya girerkende açılıyor bunu bari biraz azaltsak kesinlikle kapansın kötü demiyorum siteye katkı olsun diye bende üye olucam ama her tuşa basınca bari çıkmasın yeni gelen misafirler tırsabilir .
birde bazen hem görüntü geç açılıp hem o çıkınca iyice kasıyor kendini makina insanın hiç bir şey yapası kalmıyor. lütfen her türlü yardıma yada yoruma açığım :eek:

No-Panix

New member
o reklamlara Dark_Angel birşeyler yapacak ona inanıyorum
sitenin yavaşlıgıda
yogunlugu goruorsun kardeş ;)
girenlere girme denilmezki :)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
yogunluktan kaynaklanıyo reklamlara gelince biz alıstık herkeste alısacak zamanla.

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
reklamlara alışılıo zamanla hatta sen reklam diene kadar onların orda olduğunu bile görmedim göz alışkanlığı oldu artık kalkmasın kötü olur :p

valla 4 gündür ben yoktum millet siteye üşüşmüş herhalde e kolay deil 100.000 üyesi olan bir site olmak :cool:

CyberFox

New member
Arkadaşlar forum gerçekten yavaş.Bi çözüm bulunması gerek.Hackhell gibi bir siteye böyle sorunlar yakışmıyor.

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
sitenin tadını iyice cıkarmak istiyorsanız ya gecenin karanlıgında yada sabahın korunde girin oyle bir zevkli oluyorkı insanın gezdikce gezesi geliyor:D

edizkralll

New member
yaff bencede biras yawass dark abi daha ii bilir de flash bw falan mı bilmiom deilse yapsınlar bir nevi faydası olar:)

gerçi en az 50 gb bw olcakki 100.000 üye girebilsin...nse bellki faydam olar:)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
arkadaşlar hep bunu söylüyosunuz

firefox kullanın bi de eklentisi var reklam falan acılmıyor bende

site yogunluktan arada bir gidebilir ama hız bakımından gayet iyi bence

theozy

Kadim Dost
firefox... herkesin dediği gibi.. ve evet akşamalrı dene farkı görüceksin..

olumlucumle

New member
ya bişi dicem iç gunden beri sitenin kullanabilceimiz 4-5 adresi var ve ben bunların hiç biriinden giris yapamadim hatta sayfalar acılmadi bile sorun yavaslık diil bence!!!sayfaların cogunda database error verdi durdu...

HTML