Aşık Mısınız? Yada Değil Misiniz?

Aşık mısınız?

• Kullanılan toplam oy
    61

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Arkadaşlar bu ankette kim aşık kim değil onu öğrenmek istiyorum özellikle açık oylama yaptım ki forum aşıkları ortaya çıksın diye. Aşık olan arkadaşlar kendilerine güvenip sevdikleri kişinin ismini de yazarsa daha güzel olur.

Karapapatya&react0r(ebedi bir mutluluk yaşamanız dileklerimle)--> Kendileri forumun çifte kumrularıdır :)

Not: Aşığım Hemde Deli Gibi!!!

la_net

New member
bence aşk umuttur...umudunuz sönerse aşkınız da söner.yani bence aşk diye bişe yoktur umut vardır.

G_hot

New member
ölüümüünee aşıgım uleeeyn nasıl sewdiğimi annatamam bile...

bLaDe™

Banned
walla ask diye birsey yoktur gerisi yalan ....... :):) Ben aska inanmam ama sadece karsılıklı hoslanma olur diye dusunuorum :(

Heeee şimdi diceksiniz sen ne biçim ruhsuz herifsin diye ama oık hoslandıgım ilkokul 4'e giderken "CANAN" DİYE BİR KIZ WARDI OFFFFFFF diyeyim ben sana ....:)

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
ben aslında tam adını koyamıyorum.alıskanlıkmı yoksa ask mı karar veremedim henuz

poli

New member
aşık hemde manyak gibi aşıklıkda diil
büyük çok büyük bi sevgi benimkisi
5. yılımız bu gün bitti nice yıllara bize :D :D

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
poli' Alıntı:
aşık hemde manyak gibi aşıklıkda diil
büyük çok büyük bi sevgi benimkisi
5. yılımız bu gün bitti nice yıllara bize :D :D

Tebrikler dostum nice yıllara inş. hayatınız boyunca mutlu ve mesut olursunuz.

WARTOX

New member
Deli gibi aşığım :( hemde senelerdir, unutmak için kaç kızla çıktım ama aklımda hep o var...

[KooZ]

New member
çok fenayım ben ya hep bana olum sen fırlamasın dediler ama o kadar çok seviyom Dark_Blade sorun bakın mum gibi oldum
BURCUm...........

sherlock_holmes

New member
KANKA bende aşıktım ama olmadı ayrıldık yürümüyordu zaten ben bi aşık olduğuma inanamadım...oooooooooooooooooooof of....

dumani

New member
deliler gibi aşığım, ama daha da güzeli aşkımın a bana deli gibi aşık olduğundan eminim :)
aşık olduğum kişi magenta836 (Tuğba).
inşallah Allah herkese böyle bir aşk nasip eder

Eğer gözlerimi kapatınca onun yüzünü görebiliosam, sessz kimsenin olmadı bi yerde bana seslendini duyabiliosam, msjlarını okurken ağlıya biliosam , sadece 1 dak görmek için bile canımı feda edebileceksem , onsuz geçen hersaniye ruhumdan bi parça götürüosa ewt ölümüne ağışm :(:(:(

DARK SIDE IS MY MASTER ANN ANGELLL IS MY GODDESS DILU IS MY LOVEE

naser

Forum Aslanı
Aşıgım aşık deli gıbıyım !!! 4. snemızı doldurdukkkkkk!!!!

HTML