Aşık etmenin bilimsel yolları ...

crazyquake

.::®crazy™::.

Dünyanın en saygın bilim dergisi New Scientist, birlikte olmak istediğiniz kişiyi kendinize aşık etmenin yollarını yayınladı.

Amerikalı bilm adamları 'Kendinizi karşı cince nasıl çekici gösterirsiniz' sorusunun yanıtını araştırdı. 100 kadın ve erkek arasında yapılan araştırmanın sonuçları bir hayli ilginç. İşte hoşlandığınız kişiyi aşık etmenin yolları.

Beğendiğiniz insana çikolata hediye edin. Bitter çikolatanın içinde aşk molekülü olarak bilinen 'phenylethylamine' maddesi bulunuyor.

Birlikte lunaparka gidip korku tüneline girin. Hız trenine binin. Heyecan ve korku sonucu salgılanan adrenalin insanın karşısındakini daha çekici görmesini sağlıyor.

Bol bol espri yapın. Gülmek insan beyninde mutluluk hormonu olarak bilinen endorfin maddesinin salgılanmasını sağlıyor. Gülen insanlar birbirine daha çok yakınlaşıyor.

Mümkün olduğunca karşınızdaki kişinin gözlerini içine bakın. Bu hareket sizi karşınızdaki kişiye yakınlaştıracak ve daha çekici görünmenizi sağlayacaktır.

Karşı cinse etkileyici görünmenin en önemli faktörü vücut dili. Kollarınızı yanda tutmak ve kendinizden emin görünmek sizi çekici kılacaktır.

Araştırmacılar kadınların soft rock tarzı müzik dinleyen erkekleri daha çekici bulduğunu gösteriyor. Bunu sakın unutmayın.

(Posta)

caracedi

New member
sana seviyorum,bana evlenirmisin veya ferdi tayfur severSİN Mİ? desem daha etkili olmazmı:):)?

The Squealer

Special Effects expert
Bol bol espri yapın. Gülmek insan beyninde mutluluk hormonu olarak bilinen endorfin maddesinin salgılanmasını sağlıyor. Gülen insanlar birbirine daha çok yakınlaşıyor.

bence bu yalan ben çok denedim :) kız gülüyo ama sonra yüzüme bile bakmıyo

kelimeler

New member
aşk bilimsel bi olay deil ki tamamen duygu işi bunlar da safsata zaten başka bişi deil hayır bilimsel yol mol diolar insanları ayar ediolar,eğer kişi senden hoşlanmıosa sana karşı bi duygusu yoksa istediin kadar espri yap istediin kadar çikolata ye yedir wız gelir bu işler bu kadar kolay deil :eek:ut:

HTML