AŞkin GÖzÜ KÖrdÜr Ve Çilginlik Hep Yanindadir....

Yns YGT

The One YuNuS
İnsanlar yaratılmadan önce ,iyi huylar ve kötü huylar avare avare dolaşıyorlarmış.Günlerden bir gün saflık "Hadi saklanbaç oynayalım"demiş.Bütün huylar bu fikri çok beğenmiş.Çılgınlık "Ben ebe olmak istiyorum,ben ebe olmak istiyorum"demiş.ve çılgınlık bir ağaca yaslanarak saymaya başlamış.şevkat ayın boynuzuna asılmış.ihanet çöp yığının içine girmiş.sevgi bulutların arasına saklanmış.yalan bir taşın altına saklanacağını söyleyip gölün dibine saklanmış.tutku dünyanın merkezine gitmiş.hırs bir çuvalın içine girmiş .aşkın dışında herkes saklanacak bir yer bulmuşlar.aşk kararsız bir şekilde nereye saklanacağını bilememiş.son anda sıçrayarak güllerin arasına girmiş ve saklanmış.çılgınlık saymayı bitirdiğinde önce ayakta duran saklanmaya enerjisi olmayan tembelliği görmüş.sonra şevkat ayın boynuzunda ihanet çöplerin arasında sevgiyi bulutların içinde yalanı gölün dibinde ve tutkuyu dünyanın merkezinde bulmuş.sadece biri hariç hepsini ebelemiş.çılgınlık tam umutsuzluğa kapılıyormuşki haset kulağına aşkın yerini söylemiş.çılgınlık çatallı bir sopayı güllerin arasına çılgınca saplamış.aşk elleriyle yüzünü kapayarak ortaya çıkmış.parmaklarının arasından sicim gibi kanlar akıyormuş.çılgınlık bulma telaşı ve heyecanı içinde aşkın gözlerini çatallı sopayla kör etmiş."ne yaptım ben çatallı sopayla gözlerini kör ettim nasıl onarabilirim."demiş. aşk cevap vermiş."gözlerimi geri veremessin ama benim için birşey yapmak istersen beim klavuzum olabilkirsin"demiş
işte o gündür bu gündür

AŞKIN GÖZÜ KÖRDÜR VE ÇILGINLIK HEP YANINDADIR....

HTML