AŞk Mi ? Sevgİ Mİ ? Hangİsİ Önce Gelİr

mrkc1978

New member
EWT ARKADAŞLAR BÖYLE BİR KONU AÇMAK AKLIMA GELDİ... ACABA İNSAN İLK ÖNCE AŞIK MI OLUR SONRA MI SEVER TUTULUR MU KARŞINDAKİNE ... YOOKSA İLK ÖNCE SEVER DE SONRA ONA AŞK İLE BAĞLANIR MI?..... CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM....:aşk :goz:

SAHRANİL

Altın Üye
ya ben tecrubelerimden bahsediyim.ilk önce aslanlar gibi aşık oluyosun,büyük bir aşk doğuyo ilk anda,sonra bu aşk sevgiye dönüşüyor,hiç bir zaman aşkın ömrü uzun olmaz sevgi haline dönüşür,sevgide tutku olur zamanla vazgecemezsin.ben eşimi işte böle seviyorum.ilk görüşte aşık olduk saniyeler içinde yani.sonra 1 hafta içinde evlendik,1 sene deliler gibi aşık gezdik birbirimize,sonra yavrumuz oldu bu aşk vazgecilmez bir sevgiye dönüştü,artık bizi hiçbişey koparamazdı,ve şimdi kızımız sahranil 1,5 yaşında bir birimize tutkuyla bağlıyız,allah koparmasın bizi.hiç bir şey için vazgecmem ailemden.işte bu sevgi ve tuttku tanımı bence.aşklar bitiyo aşıklar ayrılıyo,ama sevgi tutku işin içine girince ne olursa olsun bitmiyor.

mrkc1978

New member
SAHRANİL' Alıntı:
ya ben tecrubelerimden bahsediyim.ilk önce aslanlar gibi aşık oluyosun,büyük bir aşk doğuyo ilk anda,sonra bu aşk sevgiye dönüşüyor,hiç bir zaman aşkın ömrü uzun olmaz sevgi haline dönüşür,sevgide tutku olur zamanla vazgecemezsin.ben eşimi işte böle seviyorum.ilk görüşte aşık olduk saniyeler içinde yani.sonra 1 hafta içinde evlendik,1 sene deliler gibi aşık gezdik birbirimize,sonra yavrumuz oldu bu aşk vazgecilmez bir sevgiye dönüştü,artık bizi hiçbişey koparamazdı,ve şimdi kızımız sahranil 1,5 yaşında bir birimize tutkuyla bağlıyız,allah koparmasın bizi.hiç bir şey için vazgecmem ailemden.işte bu sevgi ve tuttku tanımı bence.aşklar bitiyo aşıklar ayrılıyo,ama sevgi tutku işin içine girince ne olursa olsun bitmiyor.
ALLAH AYRILIK VERMESİN.... KIZINA DA UZUN ÖMÜRLER....

BEN DE EŞİMİ İLK GÖRDÜĞÜM DE ONUNLA ARKADAŞ OLUP ONU SEVİP EVLENMEK İSTEDİM. VE ÖYLE DE OLDU.. ŞU AN 3 YAŞINDA MELİH DİYE BİR OĞLUM VAR.. VE ŞU AN BİZ SEVGİYİ BIRAKTIK AŞK LA TUTKUYLA BİRBİRİMİZE BAĞLIYIZ... YANİ BENİM TEZİM DE İLK ÖNCE SEVGİ SONRA AŞK..

SAHRANİL

Altın Üye
önce aşk oluyo ya doğa kanunu bu,sebepsiz aşık oluyosun tanımadan etmeden.sonra tanıyınca sevgi tutku oluşuyor.demek oğlun var ne güzel.gel dünür olalım.bizim kız fıstık gibi valla.

mrkc1978

New member
Bİzİm Kİ De Akilli Mi Akilli Babasina ÇekmİŞ YakiŞikliliĞi...

Evet Sevgİ Olmadan AŞk Olmaz DoĞrusun Dostum.. Parole...

Aktuğ

Altın Üye
geyikle alakası ne bunun yaf
Qapris in dükkana gidiosunuzzzzz

Aktuğ

Altın Üye
helal olsun ne deyim koskoca sitede gelip geyik bölümünü bulmususn :D

buraKarma

New member
İnsanlarin AŞk Ve Sevgİ Arasinda Nasil Bİ BaĞlanti Kurduklarini HİÇ Anlamadim.bu İkİ Duygu Akraba Bİle DeĞİller.aŞkin OlduĞu Yerde Sevgİye,sevgİnİn OlduĞu Yerdede AŞka Yer Yoktur.aŞk "benİm Ol" Der,sevgİ İse "mutlu Ol".aŞktakİ Tapinma Halİ Sevgİyle KariŞtiriliyordur Belkİde.oysa Bu Tapinma, GÖz KamaŞmasinin Yol AÇtiĞi KÖrlÜĞÜn Bİr Sonucudur.bu KÖrlÜk Daİma GeÇİcİ Olsa Da, KÖrlÜk Sirasinda Ortaya Çikan Nefret Kalici Olabİlİr.bİr Sene Boyunca AŞik OlduĞunuz Bİrİnden Kirk Yil Nefret Edebİlİyorsunuz.yanİ AŞkin Kalici Hasarlari Vardir

HTML