Ağla Gözlerim...

mavi2

New member
Hadi gözlerim ağla istiyorsan, ağla utanma olurmu? utanan o yaşları akıtanlar olsun.
utananlar; denizlerini dalgalandıranlar, rüzgarını kasırgaya çevirenler olsun.

Ağla gözlerim utanma, bük istiyorsan dudağını,istersen çığlık at avaz avaz kavganı yap hayatla.....
Ağla gözlerim utanmadan ağla, utanan zalimler olsun.
Uçun kelebekler herkese İnat uçun, dağıtın kanatlarınızda sakladığınız mutluluk kokularını her yana. Ben yakınlarınızdayım alırım o kokulardan bir pay elbet... Bu gün bırakın ben kanatlarınızda o kokuların içinde kalayım, ağırlık yapacaksa gözyaşım kanatlarınıza.... işte sildim gözlerimi ve öğrettim kendime gözlerim yüreğimde ağlarken dudakta gülümsemeyi..
Sen istiyorsan ağla gözlerim utanmadan, nasıl olsa bunu bir ben bir sen bileceğiz. Gözlerime derinden bakan birine göstermeden yağmurlarımızı biz senle öylece kelebeklerin kanatlarından alacağız mutluluktan yana payımıza düşenleri ve sen ve ben bir kar tanesinin konyunda uyuyacağız, her gece ve her sabah yine üşümüş uyanacağız gün ışığına, bileceğiz ki her kar tanesinin koynunda bizden bir mutluluk kokusu kalacak kelebeklerden aldığımız...

Hadi gözlerim ağla utanma..........!!

εگмεя

Fuzuli Üye
akıcak kan damarda durmaz derler ya

akıcak gözyaşıda gözde durmuor..eline sağlıq

serselcuk

New member
''Hadi gözlerim ağla utanma..........!! '''
Burası çok güzel
Yüreğine sağlık
Sağolasın varolasın mavi2

Gs_HeLL!

New member
Hadi gözlerim ağla istiyorsan, ağla utanma olurmu? utanan o yaşları akıtanlar olsun.

süpermiş eline sağlık eyv.!

HAŞAVRİ

Braveheart
ağla hey gözlerim ağla;ağlayıp durma hiçbirgün bu yol doyasını tükem mevlasını bulur birgün

blue_crazy

New member
aglatan mı utanacak??
Aglatan zaten gitmekle en büyük edepsizliği yapmıs var mı onda ar perdesi???

dreamr

New member
yüreğine sağlık ağlamak istiyorsa insan gözlerden gelen yaşı hiç bir şey engelleyemez

arfy

____yaNNNNN
Sen istiyorsan ağla gözlerim utanmadan, nasıl olsa bunu bir ben bir sen bileceğiz.

yüreğine sağLık

HTML