ağdan msn çalınıyor dikkat !!!

link33

New member
okulumuzda sabit ip sistemine dayalı ağ sistemi kullanılıyor. Dün gece msn hacklendi bende gizli sorudan girip tekrar hesabımı aldım fakat 2 dk sonra tekrar çalındı, bu böyle sabaha kadar yaklaşık 10 kez tekrarlandı. Birde ben msn de kimle konuştuysam konuştuğum herkesin msn ini çalmış.

bu yöntemi daha önce duymuştum. ruslar tarafından bulunan yöntemde ağ dinleniyor ve kurban tespit ediliyor, ip sini kullanarak ağdan regedite giriyor ve şifrelenmiş olan msn şifresini kendine çekiyor ve kendi regeditine yapıştırıyor. Böylece direk hesaba erişmiş oluyor.

sizden isteğim msn kullanırken veya nette dolaşırken bilgisayarımdaki ip trafiğini izleyebileceğim birşey varmı veya regeditime bağlanmayı engelleyecek bir sistem mümkünmü?

şimdiden teşekkür ederim

kralkayra

Banned
ya agın internet üzerinde paylasimda deilse agına nasil girecekler :S eger agın internet uzerinde paylasimdaysa bunun için programa intiyaci gerek yok :D onun için agınızı internette paylasima acmayin ve dosyalariniz dosyalariniza girebilirler ve dosyalariniz sayesinde bilgisayarinizin diger ögelerinede ulasa bilirler bilgisayarinizda hiç bir seyi internet userinden paylasima acmayin :D

link33

New member
dostum bilgisayar kesinlikle ağa açık değil, olayı msn üzerinden hallediyor, çözemedim gitti. msn şifremi değiştiriyorum adam 2 dk sonra tekrar giriyor hesaba, " sen daha çok değiştir" diyor

DALGABAZz

Banned
o kişi senın gızlı sorundan gırmıs olabılır ondan sonra şifresını degısır degıstıkden sonra gızlı soru kısmını acmadan one hesapı mı sıfırla veya gızlı soru kısmı var o kısı kendı mail adresını yazmıs olabılır hesap ı sıfırla dıyor mail olarak otomatık olarak ona gıdıyor. sen ayarlardan hesap sıfırlamada mail hangı adrese gdıyro onu bı kontrol et bence.

aslanbey1

New member
DALGABAZz' Alıntı:
o kişi senın gızlı sorundan gırmıs olabılır ondan sonra şifresını degısır degıstıkden sonra gızlı soru kısmını acmadan one hesapı mı sıfırla veya gızlı soru kısmı var o kısı kendı mail adresını yazmıs olabılır hesap ı sıfırla dıyor mail olarak otomatık olarak ona gıdıyor. sen ayarlardan hesap sıfırlamada mail hangı adrese gdıyro onu bı kontrol et bence.
bence en mantıklı cevap buydu işte..
link33 ün dediği şekilde başka bi pc den msn açması imkansız ötesi bişii.
saoalsın dalgabaz.. cevabın güzeldi

_Ramses_

New member
DALGABAZz' Alıntı:
Çok haklısın katılıyorum sana başka bi yolu olamaz bence ole kolaymı msn zırt pırt patlatmak :vur

hamlet20

New member
Ya Öle Demeyİn ArkadaŞlar Bende Ayni Şeyle KarŞi KarŞiyayim Suan Benİm Ve Kiz ArkadaŞimin Msn Lerİ ÇalinmiŞ Durumda Ve Bunu Yapan ArkadaŞta 15 YaŞinda KonuŞtum Ben Çocukla Bu ProgrammiŞ Dİyo Ama Adinida Vermİyo Ve Bana Ne Bİr Lİnk Nede Bİr Dosya Atiyo Dİrek Şİfremİ SÖlÜyo BanakaÇtane Yenİ Maİl Aldim Onlarida Çaldi Buna Nedersİnİz Bende Sİzİn Gİbİ İnanmiyodum Ya Lİnk Olcak Yada Trojen BaŞka TÜrlÜ Olmaz Dİyodumama BaŞima Geldİ Ve Butun Kiz ArkadaŞlarimin Maİllerİnİde Çaldi Ben VİrÜs Programi Kaspersky Kullaniyorum Ama Tik Yapmiyo Programdan Bİr Sesbİle Çikmiyo Yane Ben Hala ŞaŞkinim

ferdi_xxx

New member
iyide konuştugu kişilerin msnsinide çalmış ona ne diyeceksiniz bak bence sen zone alarn internet suite indir kur bu firewall bilidigim kadarıyla konuşma ve diger tüm verileri şifreliyor sonrada kaspersky yada ese smart securityi yükle pc yi oldugu gibi bir tarat güvenli modda yap bu işlemi sabit ip senin için bir dezavantaj çünkü bütün gün oturup seninle ugraşabilir ama yinede şimdilik bunları dene halen olmadı biz birşey atlıyoruz belki turkojanın paralı versiyonu vardır o yakalanmıyor antilere ne bileyim bu iş o kadar incelirki açık portlar 445 135 139 ten olabilir misalen ama şuda varki pc sonsuz bişey yani o kadar iyi bilenler varki şaşarsın ben birisini tanıyorum 6 saniyede wriless şifresi kırıyor yine sana şunu söyleyebilirimki sabit ipi degiştir telekomdan yoksa hiç kurtulamayabilirsin bu şahıstan ve son çare emniyet ver emniyete msn adreslerini ve kasayıda götür bilişim şubesi hepsinden baş eder ben biliyorum bu işte harikalar ve şu 6 saniyede şifre kıran şifre kıran adamda emniyet amiri bilişimde çalışıyor

HTML