ağda şifreleme*

zuhaha

New member
::eek:
:goz:
:sigara: evet arkadaşlar
ağda şifreleme hakkında
bilgisi olan var mı?lütfen bilginiz varsa bana yardımcı olun. bulundugum yerde 2 tane bilgisayar var ve paylaşıma açtıgımda hemen
birileri de açtıgım paylasımı çekiyorlar pcim kasılıp kalıyor. şifreme gibi birşey yapabilirmiyim. sagolun...

fe-yy-az

New member
Paylaşımdan kastın nedir? Modemin internet bağlantısını mı yoksa bilgisayarındaki dosyaları mı paylaşıma açıyorsun ?

Kralwampir

New member
işletim sistemini yaz yardımcı olayım. yalnız işletim sistemini buraya yazdıktan sonra omden mesaj at takip etmem zor olur yoqsa...

tersyildiz

New member
allah allah gecenın bı yarısı oldugundan mıdır nedır yada bana uykusuzluk yaramıyo :) ağda şifreleme görünce gülme krizine girdim yaw aklıma gelen sey bildiğimiz çamsakızı ağda idi nasıl şifrelenir la bu diye daldım kusura bakmayın valla gülmekten yarıldım yazayım dedım kolay gelsın sıze

drmavi

New member
denetim masası > yönetimsel araçları açıyoruz.
ondan sonra "bilgisayar yönetimi"ni çalıştırıyoruz. yerel kullanıcı ve grupların altında useri seçip sağ tarafta guestin üstünde sağ tıklayıp parola belirle dediğinde diğer bilgisayardan dosyalara girmek istediğinde belirlediğin parolayı soracaktır.

kolay gelsin..

kablo

New member
tersyildiz' Alıntı:
allah allah gecenın bı yarısı oldugundan mıdır nedır yada bana uykusuzluk yaramıyo :) ağda şifreleme görünce gülme krizine girdim yaw aklıma gelen sey bildiğimiz çamsakızı ağda idi nasıl şifrelenir la bu diye daldım kusura bakmayın valla gülmekten yarıldım yazayım dedım kolay gelsın sıze

Arkadaş yalnış anlamasın bende öyle sandım gece banada yaramıyo neyse yatıyım iyi geceler...

Hedgehog!

New member
zuhaha' Alıntı:
::eek:
:goz:
:sigara: evet arkadaşlar
ağda şifreleme hakkında
bilgisi olan var mı?lütfen bilginiz varsa bana yardımcı olun. bulundugum yerde 2 tane bilgisayar var ve paylaşıma açtıgımda hemen
birileri de açtıgım paylasımı çekiyorlar pcim kasılıp kalıyor. şifreme gibi birşey yapabilirmiyim. sagolun...
Arkadaşım bilgisayarı açarken,kullanmış olduğun hesaba şifre koy.

Senden dosya çekmek istedikleri zamanda senin makina'na bağlandıklarında,senin oturum açma şifreni isteyecektir.

Bunun için Bilgisayarıma sağ tıkla,sonra Yönet yazana bas.

Ardında da Yerel kullanıcılar ve Gruplar'ın başındaki artıya tıklayıp aç.

Users yazana bas,sağ tarafta kendine ait olan kullanıcı adını bul ve sağ tuş ile tıklayıp Parola Belirle yazana bas,istediğin şifreyi yaz ve Tamam'a bas.

Bu kadar...

Son olarak,yazdığın şifreyi unutma,Windows'a girerken sana da soracak...

Saygılar...

Fluoffoen

New member
Found Roommate

FOUND
female roommate. Looking for female state coordinator to share a room Thursday Feb 1st through Monday night Feb 5th. I have a room reserved in my name with two double beds.
Be in touch. Lynn in Maine

HTML