açtığım konuyu nasıl silebilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Madness

Banned
Arkadaşım şimdi açmışsın ya'

Konu açacağın bölüme gir. Sağ üst köşede seçenekler de yeni konu aç var.

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !

qwer28

New member
Az Sonra Konuyu NasıL Taşıycağını Sorcak :)

http://www.hackhell.com/oneriler-ve-sikayetler/94100-sikayet-ihbar-hatti.html[/B][/QUOTE]

Şaka gißi cevap vermeyin daLGa geçiyo

zuahahahah onDan Sonrada NasıL Teşekkür ederim :D

sizde soru soranla dalga geçmek gibi bir sorun var her halde. tamam kıdem almışsınızda insanlıkdan pek bir şey alamamışsınız şimdi bunları okuyupta zoruna gidende beni banned lesin. sizin gibiler yüzünden zaten bir çok üye kaybediliyor bu site ama ben sonuna kadar burdayım...

mchasso

New member
sen ister dalga geç ister öğrenme amaçlı söyle biz adam gibi söleyelimde eğer dalga geçiosan cahilliğin sana kalsın çünkü ben iyi tarafından bakarak yorum yazdım kötü düşünemiyoruzişte...nabalım..

zu_zu_

ecRin
arkadaşım sen konunu kapatamaz yada siLemezsin..bazı duyarlı arkadaşLar açıklamış *;)

http://www.hackhell.com/oneriler-ve-sikayetler/94100-sikayet-ihbar-hatti.html

sizde soru soranla dalga geçmek gibi bir sorun var her halde. tamam kıdem almışsınızda insanlıkdan pek bir şey alamamışsınız şimdi bunları okuyupta zoruna gidende beni banned lesin. sizin gibiler yüzünden zaten bir çok üye kaybediliyor bu site ama ben sonuna kadar burdayım...
[/B][/QUOTE]

--->> gerçekten bu formun " bazı yöneticiLerinin" en büyük yanLışLığından biRide gerçekten biLmeyen ve öğrenmek isteyen insanLarla daLga geçmek...sanki anasının karnından biLmesi gerekLiymiş gibi AZARLAMAK
+
haksızLıkLarı araştırmadan sadece aRkadaşı diye ondan yana harbe çıkar gibi davranmak...!!!

bencede biRaz BÜYÜYÜN

_____:melek

-

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
Konuyu PravakatörLer ßasmış..

ßiLmemek DegiL öGRenmemek Ayıptır.. Siteye Daha iyi ISIN Diye Şaka yapaLIM Dedik

DeeRPaRtY

IRC Operator
[/B]

--->> gerçekten bu formun " bazı yöneticiLerinin" en büyük yanLışLığından biRide gerçekten biLmeyen ve öğrenmek isteyen insanLarla daLga geçmek...sanki anasının karnından biLmesi gerekLiymiş gibi AZARLAMAK
+
haksızLıkLarı araştırmadan sadece aRkadaşı diye ondan yana harbe çıkar gibi davranmak...!!!

bencede biRaz BÜYÜYÜN

-

Kimin Ne Yaptığını AnLayabiLcek Zeka Yaşına GeL Ondan Sonra ELeştiri Yap..

zu_zu_

ecRin
birincisi... benim msj mı aLıntı yapıp ukalalık yapma..." we herşey ortada kimin daha bebek oLduğu,,, kimin oLgun oLduğu!! " :goz:

ikincisi hadi lennn...

" hanımLığımı korumak isterdim aMa insanına göre muameLe işTe n yaparsın :goz:"

KnowN

BiR uMuTTuR YaŞaMaK !
ßirazdan ßu Konu uzar gider 10 - 15 Sayfa oLur ProvakatörLer oLDukça

Hadi ßakaLım YarıŞaLım :hhmanD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML