Açmış oldugum konuların haksız taşındığını düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

traceroote

New member

react0r ve facetoface kardeş sizlere özel mesaj atarak derdimi anlatmak istedim ancak özel mesaj atma yetkim olmadığını söylüyor forum mesajı ancak bende buradan olay bu konu ile alakalı oldugu için sizden bana yardım etmenizi istiyorum yukrıdaki resimde gördüğünüz gibi bana bu şekilde bir mesaj gelerek açmış oldugum 3 konuda yabancı adult resimler bölümüne taşında bu kundan şikayetçiyim hangi anlayışla benim mesajlarım taşınmıştır bu konuda bana yardımcı olurmusunz!!!! gerisin geri olarak açmış oldugum konuların e-book lar bölümüne taşınmasını istiyorum. Bu konuda yol gösrterebilirmisiniz.....

ADMİN ARKDAŞLAR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ

ayrca http://www.hackhell.com/showthread.php?t=238250 bu posttaki diyalogları incelemenizi rica ediyorum....

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Dostum playboy dergisinin ne olduğunu hepimiz biliyoruz. Üyeler rahatsız olmuş ki taşınmış. Yoksa meraklı değil kimse senin konunu taşımaya..

Playboy dergisinin içinde bulunan resimler adultta paylaşılıyor. [softcore ünlü resimleri de adult.. Kimse göğüs popo görmek zorunda değil adult dışında] Doğal olarak onlar da oraya taşınmış ;=) Büyütülecek bişey ya da bi haksızlık göremedim ben

Şahsi fikrimi soruyosan ben rahatsız olmam e-booklarda olmasından. Ama rahatsız olanlar olmuş demekki. Burası bir forum ve herkese açık. 7den 70e böyle düşünmek lazım

baal

Fırtına tanrısı
konu kapatılmamış ban lanmamışsın ve gereği yapılmış
bunda büyütecek ne var ben o kısmını anlayamadım konun adulttan yine
herkese açık hem orda daha çok rağbet görür sevinmen gerek :)

traceroote

New member
rağbet görmek isteğinde değilim.
sadece e-book ve dergiler şeklinde bir bölüm açılmış ve benim paylaştıgım dosyalar dergi sıfatı taşımaktadır bu sebeple oraya açtım konumu taşınması bu sebple rahatsız ediyor beni. konunun altında 2 tane mod ve süpermod arkadaş lehime düşünce belirtiiyor bu fikirlere bakılmadan konum alıp değiştiriliyor haksız bir taşmadır.... ben adult bölümünde yer almak isteseydim oraya açardım konularımı ancak orada yer almak istemiyorum forumların nasıl kullanılacağını bilen bir kullanıcı oldugum için doğru bölümü seçmek konusunda bir ihtara yada ikaza gerek yoktur.doğru bölümü seçtiğime inanıyorum. o bölümün başında e-kitap ve dergiler yazıyor dikkat etmediyseniz lütfen dikkat edin.
rahatrsız olanlar olabilir mutlaka bunu bana belirtirsiniz bende konuun başlıklarını gereken ibareleri koyarım +16 yada küçükler açısından sakıncalı olabilir diye. Kendi kafasına göre açtığım konunun taşınması hiçte isabetli bir yaklaşım değildir...

baal

Fırtına tanrısı
dostum hala uzatıyosun kimsenin sana karşı düşmanlığı felan yok
neden yaygara yapıyosun konun taşınmışsa gereği içindir
kimse canı sıkıldı diye canı öyle istedi diye konu kapatıp taşımaz

traceroote

New member
yargara filan yapmıyorum baal kardeş. lüfen dikkatli oku şimdi birisi benim konumu taşıdıysa yanlış yaptıgım için taşıması gerekir ben konularımın eski yerlerine iyadesini istiyorum. bir yönetici bir davranışında yanlışlık yapamazmı yani sana göre şimdi. o yaptıysa doğrudur mu demek istiyorsun? ben yanlış yapsaydım sesimi çıkarmazdım ama YANLIŞ YAPMADIM. açtıgım konunun içeriği bir dergi dolayısyle kitap - dergi şeklinde sizin uygun gördüğünüz bölüme açtım yani yapılması gerekeni yaptım. bunun haricinde herhangi bir davranışım olmamıştır bu seple konuyu doğru yere açtığım için (forumun gerektiği bölümün altına) konularımın geri taşınması konusunda ısrarlıyım. ayrıca banlanacak yada bu şekilde taşınacak bir durum değildi. sizin haklı olana hakkını vememe kousunda düşüncelerinizmi var? yoksa yöneticinizimi savunmak istiyorsunuz.

Moderatör
Moderatör
Bak güzeL arkadaşım.. Bana konu hakkında Bir üyemizden $ikayet geLdi şikayeti değerLendirdim ve ta$ıdım.. AduLt yetişkin demek değiLmidir? pLayboy dergiside +18 içerikLi bir dergidir.. ve Yerisi AduLt+18 ^dir. tekrar e-book böLümüne açmaya devam edersen tekrar uyarmadan forumdan uzakLaştırma cezası vermek zorunda kaLıcam.. Konu kapanmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML