Aç İnsanlara Yardım Edelim

legandundertaker

New member
BM açlık sitesinde güzel bir uygulama var.Aşağıdaki BM nin açlık sitesine girin orada sarı bir düğme var (GIVE FREE FOOD ) tıklayın ve Dünya daki aç bir insana yardım etmiş olun.Size hiç bir maliyeti yok sadece tıklıyorsunuz ve yemeğin parası sponsorlar tarafından ödeniyor.Sadece 10 saniyenizi ayımanız Dünyadaki aç bir insana yardım etmeniz demek sadece bir tıkla.

http://www.thehungersite.com/cgi-bin/WebObjects/CTDSites
alıntıdır...

ahmetcan

New member
Ben tıklamıştım bi daha tıklayayım aklıma geldikçe yaparım. Bu konu da sabitlenirse iyi olur bence :)

bim_28

Altın Üye
Allah razı olsun daha ne deyim bu konuyu bizlere ulaştırdığın için...

SEPTAGH

New member
Sik Kullanilanlara Aldim Her Gün Bi Tik...

Gs_HeLL!

New member
allah yardıma muhtaç insana yardım etsin!Onlarn durumunda olmayı kimisterki onlarda istemez ve bizlerin yardımıyla o kişleri bu durumdan kurtarmak zorundayız amerika(yada başka ülkeler) savaşa harcadıkları paranın yarısını bu insanlara harcasalar daha iyi birşey yapmış olurlar bana göre!

legandundertaker

New member
GaLaTaSaRaY_HeLL!' Alıntı:
allah yardıma muhtaç insana yardım etsin!Onlarn durumunda olmayı kimisterki onlarda istemez ve bizlerin yardımıyla o kişleri bu durumdan kurtarmak zorundayız amerika(yada başka ülkeler) savaşa harcadıkları paranın yarısını bu insanlara harcasalar daha iyi birşey yapmış olurlar bana göre!
bencede kanka çok doğru sölüyosun sawaşcağına afrikadaki insanlara yardım et bare iilik yapmış ol girmiş ol deilmi????

hannibalgs

New member
ulan bız böyle hergün tıklıyoz da bizim yüzümüzden sponsorlar batarsa ne olucak..!

react

Admin
Süper Moderatör
eyw, tıklayalım, sizlerde tıklayın..

WARTOX

New member
Dostum zaten ya senin yada başka birinin imzasında görmüştüm ve elimden geldiğince tıklıyodum zaten ama tekrar hatırlatman ve böle bi konu açman iyi oldu! Sabitlenmeside çok iyi oldu... Umarım ilgi gittikçe artar!! Oturduğumuz yerden bi tıklamayla yardım etme fırsatı sunulmuşken değerlendirmeli ve aç insanlara yardım etmeliyiz...

The Squealer

Special Effects expert
bu gerçekmi değilmi değilse açayip yiyolar bizi

HTML