Açılırken Restart atıyor Lütfen bakarmısınız

ugurtatlı

New member
Arkadaşlar bilgisayara format attarken problem yasandı ve format yarıda kaldı.Büyük ihtimalle sistem çöktü ama sizede danışmak istedim. Bilgisayarı açıyorum açılırken windowsu nasıl başlatmamız gerektiğini soruyor. Normal Ayarlar Güveli Kip vs. hemen sonrasında sistemi tekrar başlatıyor. Bunu nasıl halledebiliriz. Yardım edecek arkadaslar lütfen içerikli anlatırsa sevinirim.
Teşekürler

RomeoMAD

JusT B€
gereklı sıstem dosyalarını atmamıs buyuk ıhtımal,yenıden kurmayı dene basarılı olucaktır.

mahobilge

New member
kardesim sistem cökmüs senin problemin sadece bu eger donaniminda problem yoksa ama bence anakart we sistem özellikleri siyah beyaz yazi geciyor sonra restart atiyorsa yeniden format at düzelir eger bilmiyorsan bilen birisine yaptir sonra driver falan sorun yasama:D

UzakLara

Kalpsiz
Yeniden format atmandan başka çaren yok. Windows Boot sistem dosyaları eksiktir büyük ihtimalle.

ugurtatlı

New member
Teşekürler Arkadaşlar. Bende sistemle ilgili oldugunu düşünmüştüm ama tecrübeli olmadığımızdan başka problemlerle karşılaşmıyalım.sistem atmaya başlıyabilirim.

msflex

New member
Format Olabİlİr Ama Bence Donanimsal Bİr Problemİde Olabİlİr Bunu Anlamak İÇİn AÇiliŞta F8 TuŞuna Bas Ve Gelecek Olan MenÜlerİ Bekle Orada En Üstte GÜvenlİ Kİp Felan Çikacak Yenİden BaŞlattiĞinda OlduĞu Gİbİ.. Neyse Onun Altinda Da Sİstem Hata İle KarŞilaŞirsa Yenİden BaŞlatmaa Dİe Bİ SeÇenek Olmasi Lazim Tam Adi Bu Deİl Ama Buna Benzer Bİ SeÇenek Orda Bİ Ekran Hata Verecek O Hatayi Bana Yaz Sana Bİlgİsayarinda Ne Sorun Var Tek Tek Siralayayim. Kolay Gelsİn

oncu_20

New member
kardes dediğin gibi tamamen işletimsel bir sorun windows tam yüklenmediğinden boot yapmıyor bilgisayara bastan format atcaksın

HTML