açıklanamayan garip bi olay

BSY17

New member
açıklanamayan garip bir olay

pera palasta Atatürk ün odasını ziyaret ettiniz mi?giderseniz bakın orda bir halı varmış.1930 larda zamanın Hindistan başkanı Atatürk e bir hediye vermek istemiş.Kahinine iyi bir hediye hazırlaması için emir vermiş.Kahin bir halı dokutmuş ve Atatürk e hediye etmiş.Bu halının çok ilginç bir deseni var.
halının üzerinde bir saat var 09:07*de durmuş.(Atatürk ün beyin ölüm saati)ve etrafında 10 tane kasım çiçeği..

shaheen

New member
BSY17' Alıntı:
açıklanamayan garip bir olay

pera palasta Atatürk ün odasını ziyaret ettiniz mi?giderseniz bakın orda bir halı varmış.1930 larda zamanın Hindistan başkanı Atatürk e bir hediye vermek istemiş.Kahinine iyi bir hediye hazırlaması için emir vermiş.Kahin bir halı dokutmuş ve Atatürk e hediye etmiş.Bu halının çok ilginç bir deseni var.
halının üzerinde bir saat var 09:07*de durmuş.(Atatürk ün beyin ölüm saati)ve etrafında 10 tane kasım çiçeği..
o halı bu halımı yoksa :D :D :D :D :D :D

not : daha önceden werildi :)

Spide®

New member
vay be ilk defa duyuyorum ilkinç...

dj_musti_18

New member
mmm ilginç bişi ama bu eski insanlarda bişiler var onlar çok garipler kardeşim.ama işin içinde hintliler varsa doğrudur gibi bence.

subay01

New member
vaaaayy beee bu halının renklı bır goruntusu varmı arkadaslar elınızde ve daha net olur sa sevınırım çok ilginç

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
hmmm ben grmüşütm....

nitromania

New member
sezer akde' Alıntı:
tesadüften başka bişey olamaz.

ya hoca bence sen çok iyimser bakmışsın..
altında bişey olabilr mi acaba diye düşünüyorum..ama :eek:

HTML