AÇilan Pencerelerden Biktim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anarshit_

New member
Merhaba ArkadaŞlar Sİtenİn Bİyere TikladiĞim An Sİte AÇiliyor.bu Sİteye Olan BaĞliliĞimi Azaltti GerÇekten Bitkinlik Geldİ.İlgİlenİrsenİz Sevİnİrİm.

ѕωîммєя

ƒяσѕ¢нмαηη
hacKheLL in DevamLılığı için Bu rekLamLAr oLmak zoRunda.. :goz:

İ.e. Yerine oPera Yı KuLLanırSan pencere AçıLmıor ( çok nadir.. )

ChilekesH

Aerospace Engineer
siteye cok baglıymışsın Masallah nazar degmesin...hackhell i seven reklamına katlanır..evet bu aralar baya reklam var sitede ama dark abi acıklama yapmıştı zaten bu konu hakkında....

xonox

New member
opera veya mozilla kullan. ayrıca siteye ne kadar bağlı olduğun ettiğin teşekkürlerden anlaşılıyor

Hacker-22

Atam izindeyiz!
bir sürü konu açıldı bu reklam'lar yüzünden yapılacak bişey yok kardeş site'nin giderleri karşıılanıyo o reklamlar'dan

crazy_52

Banned
Bak Arkadaşım Kısaca Sana Şöyle İzah Edeyim.

17.Haziran.2005 Tarihinden İtibaren HackheLL.Com Faaliyettedir.Bu Faaliyet Süresince Asla Diger Bazı Forum Siteleri Gibi.Ücretli Vip Üye Vb... Uygulamalar Yapmamıştır.HackheLL.Com Sitesi Tamamen Güvenlik Açısından Bir Server Üzerinden Yayın Yapmaktadır.Bu Serverin Masrafları Gerçekten Uçuk Fiyatlardır.Bu Gibi Giderleri Karşılayabilrmek İçin Forum İçinde Reklamlar ve Pop-up Reklamlar Alınmaktadır.Bunların Hepsi Sitenin Kalkınmasında Gereklidir.

Bu Gibi Olaylarda Anlayış Göstermenizi Diliyorum.

İYİ FORUMKLAR

mtt

New member
rezil oldum

internet kafeden giriyorum tam hackhell girmiştimki bir bayan sınav sonuçlarını öğrenmem için rica etti, tam bu sırada bayan resimlerinin olduğu bir pencere açıldı ne yapacağımı sasırdım hiç bir sey yokmuş gibi davranıp bayanın istediği okulun adresine girdim ama bayan ne düsündü tabi oda ayrrı mesele buna bir care bulun.

VAVRULU

Banned
internet kafeden giriyorum tam hackhell girmiştimki bir bayan sınav sonuçlarını öğrenmem için rica etti, tam bu sırada bayan resimlerinin olduğu bir pencere açıldı ne yapacağımı sasırdım hiç bir sey yokmuş gibi davranıp bayanın istediği okulun adresine girdim ama bayan ne düsündü tabi oda ayrrı mesele buna bir care bulun.
İnternet cafe'de olur o kadar =)

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Gereksiz bir konu,

hackhell suan toplamda 28.8 Ghz işlemci 12 gb ram 'li 3 sunucuda barınmaktadır. Sunucular'ın ve kullanılan trafiğin fiyatlarından bahsetmiyorum bile. Bıraz daha anlayış pls.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML