AÇik Kalan Msn Nasil Kirilir

fati_1221

New member
ÖNCELİKLE MSN DEN PAROLANIZI UNUTTUNUZ MUYA BASIN AÇIK KALAN MAİL ADRESİNİ YAZIN KARAKTERLERİ YAZIN DEVAM EDİN

KENDİNİZE PAROLA SIFIRLAMA İLETİSİ GÖNDERİN(AÇIK KALAN MAİLE)

MAİL ADRESİNE İKİ DK İÇİNDE BİR İLETİ GELECEK(AÇIK KALAN MAİLE)

ORDAKİ LİNK E TIKLAYARAK YENİ ŞİFRE ALABİLİRSİNİZ

MAİL ADRESİ ARTIK SİZİN

TEŞŞEKKÜR ET BUTONU FAZLA UZAK DEĞİL:hhaşık

1sc0rp!tX

Altın Üye
Sen HH dekileri çok cahil sanıyorsun..Kardeşim Millet AY a çıktı aya...XSS ler keylogger trojanlar la uğraşıyor HH dekiler..SEn gelmiş Parola sıfırlama iletisinden bahsediyorsun..Bunu Ancak YEniler İçin Söylebilirsin..

SaD@LaYn

nYaL@DaS
ben bilre biliyom be yuru be cımbomum kım tutar senı içelim hayırlı cumalar concon gemıs aklıma ah be mıcrosoft chat ne koydum sana ama

omorfuLis

New member
1sc0rp!tX' Alıntı:
Sen HH dekileri çok cahil sanıyorsun..Kardeşim Millet AY a çıktı aya...XSS ler keylogger trojanlar la uğraşıyor HH dekiler..SEn gelmiş Parola sıfırlama iletisinden bahsediyorsun..Bunu Ancak YEniler İçin Söylebilirsin..

kendi adına konus bnce HH'i karıştırma bn biLmiodum yeni öğrendim...+ daha kimsenin ay'a çıktıı feLan yok oda fake çıktı USA'nın düzmecesiymiş :)

cenkkizil

Banned
Hahaha Ya Çok Onemli Bilgilerin İÇİn Çok TeŞekkÜr Ederİm KaÇ Defa Basayim Bİlgİsayar Nasil AÇilir Onuda Anlatirmisin

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
ehehe
daha bugün bi çocğua söledim kapa msnini diye
çocuk msni açık unutup kalkıodu
bendende kaçmazdı hani :hhdil

fati_1221

New member
yaw konumdan rahatsız olanlar varsa okumasın bak bilmeyenler var herkes herşeyi doğuştan bilmiyo ne malum yeni gelenler için anlatmadığım

1sc0rp!tX

Altın Üye
Dostum TAmam Dogru Söylüyorsun da Bunu Bilmeyen Kalmamıştır Eminim..:p

pcQopat

New member
söylemesen bilmiyorduk ha :durdurun :durdurun :durdurun :durdurun

yinede saol kardeş bilmeyenler için iyi

DaBuLyU

New member
yaV Adam biLmeYenLere hiTaB etMiş :S

biLiyoSanıZ ne biLiyoZ diyoNuz :S

Xss iLe yeNi Konu açıLdı Neden KimSe biLiyoDuk gerek yoKtu gibiSinDen keLimeLer SarFetMiyo :S

biLdikleriniZi aNaNıZın karNındaMı ÖğreNiyoSunuZ :S

eMeĞe saygıSızLık etMeyin..

SaoL karDeş..

merve_62

New member
ya siz bunları bırakında gizli sorusunu unutan ve yedek smn i bulundurmayan kişi nasıl şifresini alıcka onu söyleyin size binlerce kez teşekkür edim hotmail e felan mesaj cek dersen onu da yaptım ing olarak 5 saat geçtı ama tık yok bakalım bir gün ün geçmesini bekliyorum inş gelir şifre :S ama siz başka yol biliyorsanız lütfen söyleyim örneğin msn adresi kapalıyken msn adresini hackleme proğramı

HTML