-::-::_AsK Adamları Yardım....

crazyrx

New member
S.A
Hemen Konuya geçiyorum. Benim çıktığım bi kız vardı. 3 ay önce durduk yere terk ettim.1 Telefonda bitirdim. Ne onun suçu vardı ne benim.3 Ay sonra 1 Telefon actım Tekrar Deneyebilirmiyiz diye."O da : Ben oyuncakmıyım..Ben cıktığım var... Cıktığımı aldatamam..!" Gibi Kelemer yaptı. Beni bi daha rahıtsız Etme Dedi.Telefonu kapadı bi daha aradım Bu sefer Tmm dedi sen affedecem ama dedi...Bisorum olcak sana...:melek

SoRu Şu _? :
-Beni NeDeN TeRK ETTiN ?
-CvP : YOK:aşk

Sizden İsteğim : Bu soruya cvp olarak ne verilebilir...._?

by.erce

New member
sensizliği tatmak icin ayrıldım ama olmuyor yeniden beraber olalım...
(bunu bi dene :d belki affeder) :D

bLue__qirL

Banned
3 ay önce durduk yere terk ettim.1 Telefonda bitirdim. Ne onun suçu vardı ne benim.

snn için o sorunun cvbı olmadığı için boşuna burada cvp arama derim

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
bLue__qirL' Alıntı:
3 ay önce durduk yere terk ettim.1 Telefonda bitirdim. Ne onun suçu vardı ne benim.

snn için o sorunun cvbı olmadığı için boşuna burada cvp arama derim
dostum gerçekten sen çok kötü durumdasın bence hiç uğraşma git kendine başka bi aşk bul :durdurun

starboy46

New member
dostum sen kasınmıssın basta oda 3 ay içinde senin yerini doldurmus...
daha fazla kasma bence eskisi gibi olmaz gibi gelio bana...

sungur3390

Banned
gerçekten sevseydi hemen affederdi ama sorunu cevabını veriyim seni test ettim bakalım ne yapcaksın benim yerime başkasını koycak mısın işte testi geçememiş

teşekkür yeter

TürKReiS

Forum Koruyucusu
Doktor ölüceğimi söyledi bende sen öldüğümde üzülme diye senden uzaklaştım,

sonrada geri mucize oldu tedaviler işe yaradı hayata döndüm artık yaşıcam şimdi seni

istiyorum falan :D

ama hakkaten biraz saçma bi soru ya sen direk oyuncak yerine koyuyosun kızı

yani kız haklı öyle demekde :)

byjimi

New member
kardeş o kız seni affederse helala olsun çünkü bu kadar napaca belli olmayan adama iyi demiş yine senle konuşmuş

HTML