__..şu işe bi el atsanız..___

mustafa78

New member
arkadaşlar şu msn de karşı tarafın kişi listesine kişiye sormadan kayıt olmak için program lazım yardımcı olursanız sevinirim........şimdiden teşekkür ederim yardımlarınızı bekliyorum

public_enemy2529

New member
babacan benım bıldıgım boole bişi yok yanı.herkes bişiler sallıo ama sonucta karsıdakıne soruluyo kabul et falan falan die.işalla bulunur boole bısı ama ne yalan soolıım ben sanmam:eek:ut:

mustafa78

New member
var kardeş benim başıma geldi bana sormadan adam benimle sohbet ediyor..... ama inşallah bulunur herkes için çok iyi olacak bu..

aSLihaN

New member
Sen ekleyen kişiyi kabul etmedikten sonra
kimse seninle konuşamaz diye biliyorum..

furkan1988

New member
Bir ara vardı böyle bişey ama ben çalıştıramamıştım.Aslında program deil sadece bir yöntemdi
Yöntem şöyle;
Kabul Talebi göndermeden eklemek istediğin kişinin adresini messenger ın ctt uzantılı bi dökümanına yazıp kaydediyosun. Veya gerekli başa sona gelen kodları not defterine yazıp not defterinin .txt olan uzantısını .ctt olarakda deiştirebilirsiniz.
Daha sonra msn messenger a girip yukarıdaki tablardan kişiler ve dosyadan kişi al ı tıklıyosunuz ve kişiye bişey sorulmadan eklendiini duymuştum.
Ama ben yapamadım o ayrı denemek isteyenler denesinler sonuçlarıda yazarlarsa yenilere daha yardımcı olurus. ;)

MaΨèŔcİķ

Altın Üye
furkan1988' Alıntı:
Bir ara vardı böyle bişey ama ben çalıştıramamıştım.Aslında program deil sadece bir yöntemdi
Yöntem şöyle;
Kabul Talebi göndermeden eklemek istediğin kişinin adresini messenger ın ctt uzantılı bi dökümanına yazıp kaydediyosun. Veya gerekli başa sona gelen kodları not defterine yazıp not defterinin .txt olan uzantısını .ctt olarakda deiştirebilirsiniz.
Daha sonra msn messenger a girip yukarıdaki tablardan kişiler ve dosyadan kişi al ı tıklıyosunuz ve kişiye bişey sorulmadan eklendiini duymuştum.
Ama ben yapamadım o ayrı denemek isteyenler denesinler sonuçlarıda yazarlarsa yenilere daha yardımcı olurus. ;)

bi ara vardı bu ama pek netice alınamadı sanırım:cool:

asterix_e

New member
yok arkadasım bole bı program daha ılk defa senden duyuyorum wallahı hehe:mad:

osiris_cemo

New member
anaow öle bişi mi var varsa yandık

bondcemil

Baron
bende bir yerde gormustum ama nerdeee ? bulabilirsem paylasırım

HTML