8esiktas.com Hacked!

1001Design

330i ///M3 Design

starbak

New member
şimdi 8-0 iptal mı oldu...uefa falan maçı iptal mi ediyor ....hımmm bu tişörtler ne olacak peki ...son fener maçını da iptal etsinler bari o da rezaletti....1 55 lik alex iki gol attı be :clap:clap:clap

arkadyanlı

New member
:) çarşı bi balon .... stadınız basıldı bee... 8-0 yenildiniz hiç utanmadınız hakem 2 dakıka uzatma verse 10-0 olacak... yuzde utanacak yüz yokk....

LLEHKCAH

Anarchist
şimdi 8-0 iptal mı oldu...uefa falan maçı iptal mi ediyor ....hımmm bu tişörtler ne olacak peki ...son fener maçını da iptal etsinler bari o da rezaletti....1 55 lik alex iki gol attı be :clap:clap:clap
1.55 lik alex gol atınca senin boyun uzadımı?.. ne çabuk unuttun gülüm eksik adamlara rağmen kaybettiğiniz günleri... Tişört demişken hindi ve kadıköy kaplanı tişörtleride unutulmadı istersen sen bu konuda hiç konuşma... şimdi yol al bence...

NilgünClub

New member
adamlar iyi yapmış ne yani fener çok mu süpermiş ben galatasaraylıyım ama 8-0 ben bile üzüldüm be

iyi olmuş

LLEHKCAH

Anarchist
:) çarşı bi balon .... stadınız basıldı bee... 8-0 yenildiniz hiç utanmadınız hakem 2 dakıka uzatma verse 10-0 olacak... yuzde utanacak yüz yokk....
sanırım sen stadı okulların tatil olduğu gün basmışın yavrum!?. ... tuta tuta kaçtığınız günler çok geride değil... en azından pendik falan değil... isminin önüne zaman zaman dünya devi yakıştırması getirilen liverpooldu... neyse eğlenmene bak zaten bundan fazlasını göremezsin... o kapasite yok sende çünkü...

en azından adı olan bi taraftar grubumuz var... unutmayın ki fener zamaında türkiyenin en ağır yenilgilerini aldı hemde beşkiktaşa karşı 6-1 5-1 5-0 gibi farklı beşkitaş yenilgilerini unutup gelip burda show yapamaya kalkma...

bi de stadı ne ara bastınız hiç hatırlamıyom...boş stadı herkes basar gelip önünde fener diye fısıldamışsınızdır kesin....yoksa nerdeeeee....hadi biz merkez çarşıdayız gelin orayı da basın... bekliyoruz....