6680 mi n70 mi yoksa 6630 mu

denqesiz

New member
arkadaşlar ben bu üç telefonda karar kıldım ama ben uzun süreli kullanmayı düşünüyorum başka önerilerinize de açığım teşekkürler

Technical@Hack

O Şimdi Asker
Sen karar ver.....!

Standart: Gsm
Ağırlık (Gr): 126
Şebeke Frenkansı (Mhz): 900-1800-1900 Tri Band
Boyut ( En x Boy x Yükseklik ) mm: 108.8 x 53 x 21.8
Konuşma Süresi ( Saat/En Fazla ): 3.5
Bekleme Süresi ( Saat/En Fazla ): 250
Telefon Hafızası: 30 MB Dahili Hafıza + RS DV MMC Kart Slotu
Ekran Tipi: 256K Renk 176x208 piksel TFT
Dahili Kamera: Var (2 MP, 1600 x 1200 ve VGA 640 x 480 olmak üzere iki kamera)
Pil Tipi: (mAh) 900 Li-ion
Bas Konuş: Yok
EDGE: Var
Wap: Var
Titreşim: Var
Handsfree: Var
Infra Red: Yok
Dahili Modem: Var
Java: Var
Oyun: Var
Polifonik Melodi: Var
Mp3 Çalar: Var
Radyo: Var
GPRS: Var
Bluetooth: Var
MMS: Var
Kutudan Çıkan Aksesuarlar: Kullanma Kılavuzu,Şarj Cihazı,Pil,USB Kablosu,32 MB Hafıza Kartı
Diğer Özellikler:
PIM fonksiyonları, RealPlayer Medya Oynatıcı ile multimedya dosylarını görüntüleme, MP3, AAC, Real Audio, WAV, Nokia Ring Tones, AMR, AMR-WB, AMR-NB, AU, MIDI, H.263, JPEG, JPEG2000, EXIF 2.2, GIF 87/89, PNG, BMP (W-BMP), MBM, MPEG-4 and eAAC+ formatlarında,dosya oynatabilme, E-posta alıp gönderme

Şebeke Frekansı: GSM 900/1800/1900 MHZ
Boyutlar (mm): 108.6 x 58.2 x 23.7
Ağırlık (g): 125
Bekleme Süresi: 11 gün
Konuşma Süresi: 6 saat
Standart Pil: 900mAh,Li-Ion
Ekran: 65,536 renk, 176 x 208 pixel çözünürlük, Parlak aktif matris TFT renkli ekran
Hafıza: Telefon rehberi, yazılı mesajlar, multimedya mesajları, zil sesleri, resimler, videoklipler, takvim notları, yapılacaklar listesi ve uygulamalar için 10MB dahili dinamik hafıza
Kızılötesi İletişim: YOK
WAP: VAR
GPRS: VAR
Bluetooth: VAR
Ses ile Arama: VAR
Handsfree: VAR
Titreşim: VAR
Hesap Makinesi: VAR
Alarm: VAR
Ses Kayıt: VAR
Zil Melodisi: Polifonik melodi
Melodi Programlama: VAR
MMS: VAR
EMS: VAR
Tahmini Metin Girişi: VAR
Kutu İçindekiler: Kullanma Kılavuzu,64MB Küçültülmüş Boyutlu Multimedya Kartı (MMC), MMC adaptörü, Nokia Stereo Kulaklık HDS-3, Nokia Batarya BL-5C, Nokia Seyehat Şarj Cihazı ACP-12, Nokia Bağlantı Kablosu (USB) DKU-2, CD-ROM içeren yazılım ve rehberler
Diğer: 64 MB MMC Hafıza Kartı, WCDMA ve EDGE ile geniş bant bağlantı, Dünyada dolaşım için dual modlu WCDMA/GSM ve triband GSM cep telefonu*, 6 kat düzgün zumlama ve sıralama moduyla gelişmiş 1.23 megapiksel fotoğraf çekimi, Klip başına 1 saate kadar kayıt süresi, Nokia Video Editor ile film düzenleme, Otomatik eğlence filmi üretimi için Movie Director uygulaması, E-posta ve Quickoffice belge görüntüleyicileri, Gelişmiş HTML desteğine sahip Web tarayıcı, Evde, ofiste, perakende kulübelerde direkt baskı, Veri depolamak için cihaz çalışırken çıkarılıp takılabilir MultiMediaCard (MMC) kartı, Multimedya Mesajlaşma (MMS), Fotoğraf, film veya MP3/AAC müzik dosyalarını saklamak için Enhanced Media Gallery
Telefon rehberi, takvim, resim, film, ses kliplerini Nokia 6600 akıllı telefonunuzdan Nokia 6630 görüntülü akıllı telefonunuza aktarmak için Veri Transferi uygulaması

Şebeke Frekansı: GSM 900/1800/1900 MHZ
Boyutlar (mm): 108.4 x 55.2 x 20.5 mm
Ağırlık (g): 133 g
Bekleme Süresi: 11 gün
Konuşma Süresi: 6 saat
Standart Pil: 900mAh,Li-Ion
Ekran: Aktif matrisli, 262,144 renkli ekran (176 x 208 piksel), Parlak aktif matris TFT renkli ekran
Hafıza: Telefon rehberi, yazılı mesajlar, multimedya mesajları, zil sesleri, resimler, videoklipler, takvim notları, yapılacaklar listesi ve uygulamalar için 10MB dahili dinamik hafıza
Kızılötesi İletişim: YOK
WAP: VAR
GPRS: VAR
Bluetooth: VAR
Ses ile Arama: VAR
Handsfree: VAR
Titreşim: VAR
Hesap Makinesi: VAR
Alarm: VAR
Ses Kayıt: VAR
Zil Melodisi: Polifonik melodi
Melodi Programlama: YOK
MMS: VAR
EMS: VAR
Tahmini Metin Girişi: VAR

Sercinho7

Dark Side of Creation
kocum orda bi yalnıs war
Kızılötesi İletişim: VAR
yazıo ama ole bişe yok bende 6630 kullanıorum hiç rastlamadım daa kendisine

WARTOX

New member
Ewet 6630 da kızılötesi yoktur..

Bende 6630 u bekliodum sora 6680 çıkıcak dediler 2 kamerları görüntülü konuşma için dediler bekledim ve sora N70 çıktı, iyice araştırdım ve N70 aldım... Birçok + özelliği var bidefa 6630 u kafadan sil, sana N70 tavsiye ederim.. Pişman olmassın..

Mephisto

R€B€L
ben 6630 kullanıyorum ve memnunum ama n70 i bilemicem bana kalırsa fiyat,özellikleri bakımından bi karşılaştırma yap karar ver

Gs_HeLL!

New member
6680 kullanıom yeni aldım ama param olsaydı N70 alırdım

ozkanshener

New member
ArkadaŞlar N 70 Harİka Bİ Telefon Fakat Bİlİyorsunuz Kİİ Nokİa Nin N Serİsİnee GeÇİŞİ 6680 İle Oldu Bu Deneme SÜrÜmÜ Gİbİ BİŞey Oldu Ve Tuttu Sadece 6680 İn Tek KÖtÜ YÖnÜ Arkadakİ Kamera KizaĞinin Sallanmasidir. BaŞka HİÇ Bİr KÖtÜ Yani Yok Dİkkat Edersenİz Kİ Konuda 6680 İ KÖtÜleyecek HİÇ BİrŞey Yok

kad

New member
6680 Kullaniyom Çok GÜzel N70 Kulllanmadim . Zaten 2 Ay Sonra Da Yenİ Çikar Merak Etmeyİn 6630 Çok Kaba GÖrÜnÜyo 6680 HİÇ Olmassa GÖrÜntÜ Var BekardeŞİm Bence 6680 Al Derİm.aralarinda Çok Fark Yoksa N70 Al Sen Bİlİrsİn. Saygilar

corleoni

New member
6680 senim vardı sattım n70 aldım ama n70 in hiç bir artı yanını göremedim belkide tüm özelliklerini bilmediğimden böyle düşünüyorumdur ama bence 6680 daha iyiydi

deli_mavi64

New member
ben hepsini tek tek inceledim 6680 ile n 70 arasinda pek bi fark yok ama n70 daha klas 6680 cok kaba duruyor ozellik dersen fazla fark yok ekonomine gore karar ver ama bence en iyisi n 70 otesi yok

Logan

WOLVERINE
n70'de kamera açısından + var sanırım 6680'e göre...ikiside çok iyi telefon maddi yönden kasmayacaksa n70 tavsiye ederim..

aRıZaLı

New member
bence 6630 al bende kullanıom çok güzel ve hızlı teknikal hack kardeşimiz orada herşeyi anlatmış bence bunu al bu telefon AMD işlemçili

husso psykoman

New member
ben n70 kulniyorum su an ve tekrar saticam cunku benim icin cok yavas 6670 vardi nerdeyse ayni ozelikleri var daha hizliydi

n70 yada 6680 al ozelikleri ayni sadece kasa si deyisiyor ve n70 2 mega pixel istersen az daha bekle yakinda nokia n71 cikacak ;)

hoci

New member
bence 6630 al fiyat performans karsşilaştırmasına göre en ideali 6630. bir cok destekte mevcut.

HTML