6230 Sorunu

Hanibal

New member
sitede çok güzel oyunlar var fakat benim telefonum 6230 oyunlarını indirmeme rağmen telefonda acamıyorum...desteklenmeyen dosya biç.imi şeklinde yazı çıkıyor sorun nedir acaba ..yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekkürler dostlar

eXi26

New member
Sen galiba sybian oyunları açmaya çalışıyosun.
Ama 6230 ve 6230i java işletim sistemini kullanıyorlar.
ama sitede java telefonlar için tema oyun program ve benzeri mevcut eğer biraz dolaşırsan bulursun.:)

aliali

New member
hayır benimde aynı sorunum vardı düzelttim bu iş çok kolay sadece nokianın sitesinden 6230 için olan pcsuite programını indirin yükledikten sora bluetooth telefonu pcsuite ile bağlayın bu kadar

tek_tabanca

New member
dostum bendede 6230 var bu telefonlar sadece jar uzantılı oyunları açabiliyor indirdiğin jar uzantılı oyunlarıda usb kablosu ile kolaylıkla yükleyebilirsin telefonuna

harakikiri

New member
evet kızılötesiyle ya da bluetoothla başkalarından aldığınız dosyalar da çalışmaz ancak pc suite i yükleyip ordan oyunu ya da uygulamayı uygulamalarıma kopyalayarak yapabilirsiniz

xezal

New member
evet aynen arakadasin soledigi gibi pc suite i yükleyip ordan oyunu ya da uygulamayı uygulamalarıma kopyalayarak yapabilirsiniz o program var istersen verimmm

HTML