6.hislerinizi biliyormusunuz

estadçavus

New member
Arkadaslar size kendi 6.hissimi söyleyeceğim;
Yaklasıık 8.5 yaslarımda iken ewde bir is ile uğrasırken icimden sarkı söylemeye basladım.Ne olduysa annem ewde bulunan radyoyu actı.ne olabilir sizce.ewet ne olduğunu tahmin ettiniz gibime geliyor.söylediğim sarkı orada aynı sekilde calıyordu.ilginctir o günden beri ne zaman isteğim dısında kendiliğimden sarkı söylesem hep radyoda o sarkı calar.
Şu gercek warki benim sağ kulagım isitme engellidir.Kücükken gecirdiğim trafik kazasından sonra.
Sizce bu 6. hismi? :eek:

serselcuk

New member
Hislerin güzel fakat konu yanlış yerde açılmış galiba

HAŞAVRİ

Braveheart
adamı dövseydiniz barii...ne olacak konu yerine taşınır adamın hevesini kırmayın ...
ben başım belaya gıreceğini hissediyorum ..
bu beni çok kurtardı
halada devam edıyor

yamakası

New member
mod olmak istiyorum demekten daha güzel bir yazı...

unutmaki YÜCE MEVLA Bİ taraftan eksik verir ama diğer taraftan insana çok güzel özellikler kazandırır...tekrar geçmiş olsun..

Cree

Murat
Ya Arkadaşlar Tamam yeri Burası DeğiL Ama Adam Bişiler Sormuş Hep Bir Ağızdan Yeri Burası Değil Demişsiniz Sözleştinizmi Yoqsa ;)
Sürekli Olmasada Arada Sırada Banada Aynısı Oluyor 6.His Olabilir ? Daha Uzman Olan Arkadaşlar Varsa Cevaplar Umarım ...!

everestmc

New member
hayvansal açıklaması:Çeşitli hayvanların bazı duyularının bizlerinkinden daha gelişmiş olması ve canlı-cansız çevrelerinde olup bitenlere karşı daha hızlı ve içgüdüsel tepkiler vermeleri, sıklıkla hayvanların 6. hislerinin olduğu yönünde yorumlanıyor. Örneğin çoğu hayvanın “bizim o an ne hissediyor olabileceğimizi anlayabildikleri” görüşünün temelinde, aslında bizlerden onlarca kat daha keskin olan koku alma duyuları sayesinde vücudumuzun belirli durumlarda salgıladığı kimyasalları algılamaları yatıyor. Aynı şekilde vücut hareketlerimiz, yüz ifadelerimiz ve özellikle bakışlarımız da, hayvanlar tarafından daha ihtiyatlı bir biçimde yorumlanıyor.

beşeri:İÇ-DIŞ SEZİ(ÖNSEZİ-6.HİS):parapsikolojinin bir konusudur.Tüm insanlarda sezi yeteneği vardır.Sezi yeteneği çeşitli teknikler ile geliştirile bilinir.
Önsezisi kuvvetli olan insanlar zeka ile sezi yi birleştirdikleri zaman daha kuvvetli hareket edebilirler.
Doğal halde en çok sezisi güçlü olan insanlar annelerdir.Annelerin manyetik alanları içerinde çocukları olduklarından dolayı sezileri daha güçlüdür.
İhaleye girenler,şirket sahipleri,aldatıldıklarını sananlar gibi olaylarda önsezi geliştirme teknikleriyle hareket etmek daha sağlıklı olur.
Önsezi sadece insanın iç dünyasına bağlı bir olgu değildir.Bunun yanında dış sezi de önemlidir.Dış sezi dışarıda gelişen olayları önceden algılama yeteneğidir.İç ve Dış sezi geliştirme teknikleri alındıktan sonra özgüvenin artışı daha fazla olmaktadır.
Yaşadığımız hayatta önseziyi güçlendirmek gerekir.Çünkü önsezisel hareket etmek insanı başarıya götürür.

osiris_cemo

New member
Sen tez zamanda bir tekke aç erenlere karışmışsın :D Tövbe tövbe.........

osiris_cemo

New member
hoca beni tahtaya kaldırcaı zamanı tahmin edebiliorm:D derste arklara çok demişimdr kaldırcak kaldırır baya bi gülerdik:D
bide tawla oynarken atıcağım zarları bzn tahmin edebiliorm
5 6 kere üst üste bildiim oldu sonra rakip korktu oynamadı:(:D

HTML