6-0 şiiri..

sherlock_holmes

New member
Çim sahaya çıkmanın
6-0 fark atmanın
Taraftarı ağlatmanın
Günahı varmıdır hocam

Kırmızı forma giyiyorsa
İstereyek geliyorsa
6 tane de yiyorsa
Günahı yoktur oğul

Burayı çok sevdiyse
Yine isterim dediyse
Kendi rızasıyla yediyse
Günahı varmıdır hocam

Öylece bakıyorsa
Şutları dışarı atıyorsa
Altıya razı oluyorsa
Günahı yoktur oğul

Topu ağlara gömmenin
Fileleri delmenin
Topu eline vermenin
Günahı varmıdır Hocam

Fatih Terim başındaysa
98 yaşındaysa
Daha yolun başındaysa
Günahı Yoktur oğul

6 Tane atmanın
Yarı sahada yatmanın
İönerdirip baktırmanın
Günahı varmıdır Hocam

Taktiğini kavradıysa
İleri geri oynadıysa
Hala ders almadıysa
Günahı yoktur oğul

KHANCYBER

New member
euhuhhuhuh acayip hoşuma gitti bu ya...hemen teşekkürü bastım ;) böyle bir kaç tane daha paylaşımını bekliyorum arkadaşım devam :)

sherlock_holmes

New member
saol dark ben yazdım artık ellerim dert görmez devamı gelcek....

fatu

Banned
Sherlock Holmes kardeşim ellerine sağlık harika bi şiir..!

"İönerdirip" baktırmanın

"İmrendirip" diye düzeltirmisin kardeşim..?

Onlar bize hep imrenirler zaten..! İmrene imrene bitiremediler imrenişlerini..! Aslında nazar değdirmeye çalışıyorlar da..! Hani Lucesku'nun dediği gibi onlar istese atlar ölmez..! huahauhauhauahauh

İmrenmesinler istemiyurs aslında di mi millet. Onlar imrenceklerine çinliler imrensinler daha iyi..! hauhauhauahuah

Uzunefe

Altın Üye
ya arkadaşım bak şunu ısıtıp ısıtıp yiyorsunuz . size bişey olmuyo . sonra biz de bunun cevabını veriyoruz . ya cevap ağır olduğu için yada cevabı kaldıramadıkları için banlıyolar bizi .

Łîøŋкïŋg

...::AmigoSansar::...
arkadaşlar bu da bir gerçektir anlatır imzam hep ama paylaşmakta güzeldir dostluk içinde.....ama bu da gerçek fener olmasa kimle kapışırdık.......iyiki varsın...

sherlock_holmes

New member
lionking24' Alıntı:
arkadaşlar bu da bir gerçektir anlatır imzam hep ama paylaşmakta güzeldir dostluk içinde.....ama bu da gerçek fener olmasa kimle kapışırdık.......iyiki varsın...
KOÇUM O MAÇLA İLGİLİ BİR TANE FOTOĞRAF YOK BUNU VİDEOSUDA VAR HERŞEYİ VAR TAMAM MI?? :mad:

CMT

Banned
Bana Bak 6-0 Sifirindan BaŞlatma Lan Ben
Ben G.s 7 KİŞİle 7-0 Yendİgİnİ SÖylemİyorumda Sen 6-0 SÖylÜyorsun.

edit by Majesties
düzgün konuş arkadaşım.2.defa uyarmıyacam..!

sherlock_holmes

New member
edit by Majesties

ikinizede son uyarım beyler yoksa hava alıp gelirsiniz..!

anelka3939

New member
ehühü sherlock çok güzel ellerin dert görmesin ayrıca arkadaşlar gsli arkadaşlar kendi bölgesinde yorum yapsınlar...

naser

Forum Aslanı
ya arkadaslar bunun kendı coplugunde otsun derdı yok paylasım onemlı sıır guzel olmus yarın bırgunde bız yaparız sız gelır tebrık edersınız!!! ortamda olayları buyutmek LAn KOCUM gıbı laflar soyleyerek ortalıgı gergın hale getırmenın anlamı yok!!!! Burası ne Sukru Saracoglu Ne Ali Sami Yen Kozlarımız orda paylasalım burası dostluk paylasım yerıdır !!!

Majesties

New member
anelka3939' Alıntı:
ehühü sherlock çok güzel ellerin dert görmesin ayrıca arkadaşlar gsli arkadaşlar kendi bölgesinde yorum yapsınlar...

herkes heryerde yorum yapar..!
yeterki seviyesizleşmesin..!

HTML