5mb'lık mp3'ü 500kb-1mb'a düşürün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

legend_23

New member
5mb'lık mp3'ü 500kb-1mb'a düşürtme hemde kesip biçmeden (anlatımlı + program)

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar bunları bilenlerin yanında bilmiyenler büyük çoğunlukta;
İlk önce verdiğim linkten programı indiriyosunuz

LINK : http://rapidshare.de/files/22717228/bpmp3v40.rar.html

Sonra o programı kurduktan sonra açıp mp3 optionstan masaüstünü seçip okeyledikten sonra yukarıda mauseyi üstüne getirdiğin zaman açılan pencere(MENU) var orya gelip add files'e basıp istediğin mp3'ü seçtikten sonra Convert'e basıyoruz 3-5 sn sonra masaüstüne o mp3'ün waw hali geliyo
örnek:4 mb'sa 38 mb oluyor;
Sonra bir daha menuye gelip remove all diyip bu sefer masaüstüne gelen waw'ı seçip mp3 options'a girip ayarları aşağıdaki gibi yapıyoruz;

Preset:NONE
Sampling Frequency:48.000 Hz
Channel Mode:Mono
Gelelim işin temel noktasına;
Current Bitrateyi 320 kb den 8 kb'a kadar değiştirebilirsiniz burası mp3'ün mb'ını düşürecek temel nokta dikkatlice ayarladıkça mp3 lerinizi telefonda dinleyebilirsiniz bozulmadan ben genelde orayı 32 kb ayarlıyorum telefona atıyorum iyi bozulmadan çalıyor...

IIISELIM

New member
dostum yav her seyı yaptım tamam surada takıldım yav sımdı hanı remove all ıycez ya oaraya tıklıyom ne bı sayfa cıkıyo ne bısı oluyo ordan sonrasını bıraz daha acıklasana :S sana zahmet sımdıden tsk

w133

тσ яєαℓιz&#
Hos bir converter sanirim.
ama "cani1680" arkadasimizin dedigi gibi kaLite oLdukca duser, bu yuzden cok kaLiteLi bi sarki bekLemeyin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML