5310 xpressmusic açılmama sorunu

mrswordfsh

New member
Kısa bir sure önce nokia 5310 xpressmusic almıstım. Simdi telefonu açamaya calıstıgımda yeni tarih ve saat giriniz yazan ekran geliyor ve sonra kendi kendini 3 4 kapatıp acıyor en sonunda kapanıyor . Sorunun ne oldugunu bilen varmı?. İnternetten yazılımını yuklemeye calıstım ancak tel acık olmadıgından pc ye baglanamıyor. Tel kapalıyken pcye baglanmanın bir yolu varmı ? tesekkür ederim

dertycan

New member
bende de aynı tel var ama hiç öyle bi sorun yaşamadım buraya soracağına garantisi varsa git servise ver biz buradan bişey yapamayız teknik bir arıza var onda

Newwave

Altın Üye
Hard format atmayı dene * 3 yes ve açma kapama tuşuna birlikte basılı tutarak yap
cihaz kendini formatlayacak ve ilk günki gibi fabrika ayarlarıyla açılacaktır
bundan sonra bir sorun kalıcağını sanmıyorum.

adana_tan

New member
garantiasi yokmu kadeş garantiye gönder riskli bi arıza gbi duruyo cihaz sonra elinde kalmasın...

zembil

New member
Hard format atmayı dene * 3 yes ve açma kapama tuşuna birlikte basılı tutarak yap
cihaz kendini formatlayacak ve ilk günki gibi fabrika ayarlarıyla açılacaktır
bundan sonra bir sorun kalıcağını sanmıyorum.
5310 symbian mı:s o dediğin symbianlarda çalışıyorda ondan sordum

DemireL21

New member
Telefonun pili(bataryası değil) ile ilgili bir soruna benziyor. Ya da yazılımsal bir sorundur.
her iki ihtimalde de servise götürmen gerekiyor.

by amad

New member
yetişşşş

arkadaşlar aynı sorun bende de var ne yaptınız nasıl çözdünüz lütfen yardım edin .. teşekkürler

kesl

New member
5310

arkadaşlar aynı sorunla ben suanda ılgılenıyordum farkettım kı sarjdanmıs
lafı uzatmayayım : 5310 NU KAPAlIYKEN SARJA TAKIN WE BI 30 DK 40 DK ARASI KAlSIN
SONRA SARJDAN AlIN BIR DAHA BUNU YAPMAMASINI ISTIYORSANIZ HARD FFORMAT ATMANIZ lAZIM
HARD FORMAT ATIlIMI : * 3 YES ACMA KAPAMA TUSUNUNA AYNI ANDA BASARAK FORMAT ATABIIRSINIZ YANlIS GUVENlIK KODU ISTIYOR EYER BIlMIYRSANIZ ' 12345 ' BUNU DENEYIN BUDA OlMAZSA ' 00000 ' BUNU DENEYIN

:001_smile:

TElEFONUNUN DEYERINI BIl

HTML