5310 ses sorunu

musilk

New member
yaw bn 5310 aldım ama peq ses cıkarmıo kendiliğinden mi öle yoksa bişy mi var anlamadım 5300 bile daha iyi cıkarıo

mexbeyn42

New member
5310 xpressmusic arkadaşım normal de ses az çıkar hatta alışıla geldik tende az çıkar almadan önce bi yerlere soraydın paran bışa gitmiş derim telefonlar o kadar güzel degil sesin yanı sıra sana söyle izah edeyim beta olarak düşün elin deki telefonu deneme amaçlı ve ben ce nokia 1100 ondan daha iyi sınıfın da fazla bekletmeden sat derim ben N70 ME kullanıyorum

müzik ses görüntü uygulama desteme bakıman da süper bi telefon 2gb kart taklı ve telefon da kurulu programların toplam hafızası 143mb bak bu çok önemli buna ragmen telefon gayet hızlı...

Bu konularda bana sorabilirsiniz...

tts

New member
*#0000# versiyonuna bak 7.01(son cıkan version)
degilse werisyon guncellet..bende 5310 kulanıyorum ılk aldıgımda tlf da 3 60 kusur yazılım vardı yazılım yukledıkten sonra ses artısını gördüm.
versıon yıne guncelesmis RM-303 dp v 6.0 (MCU SW 8.32)
son versionu

dertycan

New member
8.32 sürümüne yükselttim baya düzelme oldu benimkinde
yükseltince medya oynatıcıdaki ekolayzer ayarlarını tekrar yapın bi de bazı yazı stillerinde değişiklik farkettim

tts

New member
5300 tam bir fiasko bence telefonun tum sebekesi orta kasadaki 2 tirnaga bagli tirnagin biri bile egilirse sebeke problemi yaratiyor temansızlıktan dolayı sıkıntı baska hicbise degil :)

HTML