500 Portable Program Tek Menüde (Dünyada İlk)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

spawn_22

New member
Emeğe Sağlık Da Birşey Sorucaktım Bu Panelde İken Baya Kasıyor Hemde Bnim Pc okadar Kötü Deil
Nedeni Nedir Yinede Tşkler

kultablasi

New member
5. ile 24. partlar yüzde 99 a kadar geliyor ve duruyor, indirmiyor kaç kere denedim olmadı, bunun sebebi hikmeti nedir acaba bir bilen var mı? bu arada emeği geçen arkadaşın ellerine sağlık, teşekkürler.

ANTALYA29M

New member
Ddaha öncede bir kaç programını indirip kullanmıştım o yüzden gönül rahatlığıyla indirdim şuan son part iniyor sonra kullanmaya başlayacağım.. ellerin dert görmesin teşekürler.. ve umarım jübileni yapmazsın :))

frmclub

New member
sitedeki tarihler doğrumu yoksa bi yanlışlık mı var? 2009 dan acılmıs konu halen sağlammıdır?

M.H.Orhan

New member
Sitenin tarihinde birşey yok. Paylaşım böyle yapılır, şaşırttığını tahmin ediyorum elbette ama örnek alması gerekenler görsünler.

frmclub

New member
bütün partlar indi çok şükür eline emeğine sağlık ama programlar güncelmi deneyemedim. Güncel mi? yoksa 2009 un programları mı? bazı programlarda güncel olması farketmez ama mozilla chrome gibi yada download manager vs güncel olmasında fayda var.

trmuhendis

New member
Partlara tıklayınca şu uyarıyı alıyorum ERROR: Login failed. Account not validated. (2b976ba6) 2009 dan beri çalışan linkler nazaramı geldi yoksa ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...