50 Mesaj sınırlaması hakkında..

trv_yesim

New member
Merhaba,

Forumda oldukça yeni olmama rağmen içerik konusunda eşsiz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ama gelir gelmez dikkatimi çeken bir konuda da öneride bulunmadan geçemedim.

Foruma üye olduktan sonra 50 mesaj göndermeden tarafımıza gelen özel mesajları okuyamıyoruz. Çok sayıda üyesi olan bir forumda özel mesaj göndermek için kimi kısıtlamalara gidilmesini anlayışla karşılarım ama okuyamama kısmı çok kullanışsız olmuş bence.

Moderatörlerinizden birinden gelen bir uyarı mesajını okuyabilmek için onlarca saçma sapan mesaj yazmak durumunda kaldım. Ne yazık ki elimden başka bir şey gelmedi, normal şartlarda 50 mesaj sınırını doldurup gelen mesajımı okuyana kadar aylar geçebilirdi, özellikle moderasyondan gelen mesajlar konusunda bu sorun yaratabilir diye düşünüyorum, dikkate alınırsa sevinirm.

Saygılarımla,
Yeşim-

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
ßuda Çok qüseL ßi Konuya Deqinmiş..

50 Msj Yazmadan.. Gönderemesin Ama Gelenleri Okuyabilsin..

Fyonb

предате&
özeL mesajı kuLLanma gereği forumda aktif oLan kuLLanıcıLar için gerekLi oLacaktır..
forumda aktif oLan bi user ise 50 mesaja kısa sürede ulaşabiLecektir..
ama sadece amacı sömürü oLan ve bunun için foruma kayıt oLmuş kişiLere pm hakkı tanımak biraz abesLe iştigaL oLacaktır..

..єЯDєM..

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
uygulama dogru ama Yonetımden gelen mesajlara bı cozum bulunabılırse ıyı olur
Arkadasında sorunu bu yonde

HeaVenSiS

V.I.P
aynı şeyleri bizde yaşadık zamanında ama sömürücü olmadığımız için etkilemedi bizi sizin amacınız belli üye olur olmaz bi mode msg yazıcaksınız abi bana bu prog lazım yardım et diye işte bu yüzen bu sınırlamanın olması şart bence en az 100 e çekilmeli...

trv_yesim

New member
OLAYIN BİR DE DİĞER YÖNÜ VARRR
BU KONU DA BİRAZ ÖNCE AÇILMIŞTIII BİR GÖZATARSANN
SINIRLAMALARIN ARTMASINI BİLE TALEP EDİYOR ARTIK ÜYELERR

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=472749
Konu açma kısmını da anlarım, benim forumum olsa belki aksini düşünürdüm ama mantıksız değil..Siteye bugün üye olup yüzlerce spam yollanmasinin önüne geçiliyor doğrudur.Benim söylemek istediğimse ViRTuE 'nin de değindiği gibi yönetimden gelen mesajlarla ilgili..50 mesaj sınırını doldurana dek forumdan atılmış da olabilirdim:melek

Paylaşıma yöneltme konusuna da kısmen hak veriyorum, öte yandan bilgi sahibi olduğum, başkalarına yardımcı olabileceğim konular ve sağlam bir dosya arşivim var ama gelir gelmez forumu biraz araştırıp tanımadan yollananlar da dosya kirliliğinden başka işe yaramayablir. Bu süre içerisinde kullanıcılara en azından yönetimden gelen mesajlar konusunda zorluk yaşatılmamalı bence..

Üstelik katılıma teşvik edici rütbe vb. sistemleri de var..

Bu kez sorunumu tamamen anlatabildiğimi düşünüyorum, tartışma haline getirip uzatmadan kaçtım..:goz:

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
Arkadaşlar daha önce açılmış konular açmazsanız moderatörleride meşgu letmezsiniz.
Bu konu birçok kez tartışıldı.

amakusu

New member
uygulama cok sacma kardesım 50 msj mıs ya kon uacıyoruz adam kapayıyoo sımdıde 50 msj ıstıyoo yok daha neler benımde gelen bı tane msjıım var ouyamıyorum neden 50 sorunu war tmm sıte gusel cunku uye sayısı cok ama boyle sacmalıklar yuzunden sıtenın degerı dusuyor ıkı gun sonrada paylasımlardakı rar sıfrelerını vermek ıcın 10 tane tsk ısterlerse hıç sasmam

BİRŞEY YAPACAKSAK YA ADAM GIBI YAPACAKSIN YADA HİÇ YAPMAYACAKSIN

burda bulunmanın sebebı paylasmaksa baska amaçlar gutmeyeceksın

Otium

Altın Üye
O zaman sende sadece sömürüp gitmeyeceksin arkadaş! Birşeyler vermeden birşeyler alamazsın :E

amakusu

New member
vermeye calıstım ama olmadı neden actıgım konuya bırı geldı bunda keyloger var dedı bırdede geldı kapattı kı ben bu proları 3 aydır kullanıyordum sence sen bunun ustune gelıp tekrar paylasmam ıstermıısn ben ıstemem cunku emekgıme saygı sıfırrrrr

Otium

Altın Üye
Ne yani adamların sana garezi olacak ve haksız yere, verdiğin programlarda keylogger olmamasına rağmen gelip konunu kapatacak öyle mi? Benim neden öyle kapatılmış konum yok :(

Anlat anlat heyecanlı oluyor :sigara:

amakusu

New member
seni bilmem ama benım var neyse ya bosver artık sadece tsk eder gecerız konulara bu arada gercekten tadında olsaydı 300 ytllık ıngılızce setımı paylasacaktım tek tek ziplıyordum 19 gb cıvarında ama degmez arkadasım

Newwave

Altın Üye
Uygulama doğru ve mantıklıdır aslına bakarsan 50 - 100 mesajı olmayan yeni üyelerin konu
açmasıda kısıtlanmalıdır bence adam ilk mesajında konu açıp yaa reklam yapmakta ya küfür etmektedir.

amakusu

New member
Uygulama doğru ve mantıklıdır aslına bakarsan 50 - 100 mesajı olmayan yeni üyelerin konu
açmasıda kısıtlanmalıdır bence adam ilk mesajında konu açıp yaa reklam yapmakta ya küfür etmektedir.
tabi arkadasım haklısın aslında yenı uye bıle kabul etmeyeceksın sonucta yenı ne anlarkı demı bılmem hatırlarmısın sende burda bı zamanlar yenıydın senınle benım aramdakı farkmı sadece benden once davranmıssın bu sıteye uye olmak ıcın hepsı bu :clap

Otium

Altın Üye
seni bilmem ama benım var neyse ya bosver artık sadece tsk eder gecerız konulara bu arada gercekten tadında olsaydı 300 ytllık ıngılızce setımı paylasacaktım tek tek ziplıyordum 19 gb cıvarında ama degmez arkadasım
Benim de yaptığım uploadlar var ama 1 konum kapandı diye değmez diyip vazgeçmedim hiç bir şeyden. Hatandan ders alıp programı paylaşmadan önce
virusscan.jotti.org
www.virustotal.com
gibi sitelerde tarama yaptırabilirsin :E Kimse de konunu Trojan var diye kapatmaz :E

Hepimiz yeniydik aksini iddia eden yok zaten, upload konusunda kendimi hackhellde geliştirdim diyebilirim ;)

Bu arada 300 YTL oldugunu belirtmen gerekiyor muydu orası ayrı bir konu :E Hani yapar ya çocuklar "benim action man'im var ama sana vermeeeeem" aynen buna benzedi =)

Düzeni eleştirmek yerine ilk kendinizi eleştirin derim ben. Neyim? Napıyorum? deyin bi aynaya bakıp..

amakusu

New member
yanlıs anlama ben oyle degılım aksıne paylasmayı cok severım ama emegımede saygı duyulmasını isterım hepsı bu sonucta hepımı aynı amac burdayız demi parayada onem verrn bırısı deılım mıktarı soylememın sebebı ısmını uzun uzun yazmamak ıcındı sadece bu kardesım

HTML