5 yaşında anne oldu?Gerçek!!

muzo192

New member
Bundan tam 68 yıl önce küçük kız Lina'nın göğüsleri çıkmaya, karnı şişmeye başladı. Küçük kızın annesi kıznın karnında tümör olduğu şüphesiyle hastaneye götürdü. İnsanı hayrete düşüren durum ise orada ortaya çıktı.

İnternette insanı hayrete düşüren olay yeniden tartışılmaya başlandı. 1939'da Peru'nun And Dağları'nın eteğinde yaşayan fakir bir ailenin kızı olan Lina Medina, daha 5 yaşında doğum yaparak "dünyanın en küçük annesi" oldu, hem de bilim dünyasını hayrete düşürdü. Şimdilerde üzerinden 68 yıl geçen olayın dasyası yeniden açıldı. D oğumu yaptıran doktor Gerardo Lozada'nın tuttuğu dosya yeniden inceleniyor.

ANNESİ TÜMÖR ZANNETTİMinik kızın annesi, çocuğunun karnının böyle şişmesi üzerine endişelenerek hastaneye götürdü. Yapılan muayenede ise küçük kızın karnında tümör değil, 7.5 aylık bir bebek olduğu anlaşıldı.

DÜNYANIN EN KÜÇÜK ANNESİ OLDU
Daha kendi çocukkken 14 Mayıs 1939'da 2 kilo 700 gram ağırlığında bir erkek çocuk dünyaya getiren küçük kız Lina, gerçek bebeğiyle değil 'bez bebekle' oynamaya devam etti. Bebeğe ise doğumu yaptıran doktorun adı olan Gerardo verildi.

BUNUN ADI MUCİZE
Olayla ilgili olatak hemen soruşturma başlatıldı ve minik kızın babası gözaltına alındı. Ancak delil yetersizliğinden serbest kaldı. Öz annesini 10 yaşına kadar ablası zanneden Gerardo, 40 yaşında ilik kanserinden öldü. Lina ise 38 yaşında evlenip bir kez daha anne oldu. Bundan 68 yıl önce yaşanan olayın dosyası şimdi internette tartışılıyor. Çoğu insan hem olaya hem de fotoğrafa inanmasa da doktarın görüşü, "5 yaş öncesi ergenlik çok nadir rastlanan bir durum, bu durumun hamilelikle sonuçlanması ve sağlıklı doğum ise tam anlamıyla bir mucize."

kaynak

SAHRANİL

Altın Üye
ben pek inanamadım.fizyolojik olarak imkansız bişey.eline sağlık çok ilginçtii

SAHRANİL

Altın Üye
o 5 yaşındaki çocuk 9 ay karnında bebek taşısın bakalım.ölürr..zaten kendi bünyesi küçük zayıf,bebekte sömürürse direk ölürler.çok imkansız bişi.hadi rahmi yumurtaları var diyelimki imkansız oda.

muzo192

New member
bende bişi anlamadım valla!! koca koca kadınlar zor baş edio karnındaki bebekle çocuk nasıl başetsin yani anlam veremedim! ama mucize die bişi var es geçmemek lazım!!

HardRhymeR

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Yuuh yaa daha neler..

by.erce

New member
SAHRANİL;2256656' Alıntı:
o 5 yaşındaki çocuk 9 ay karnında bebek taşısın bakalım.ölürr..zaten kendi bünyesi küçük zayıf,bebekte sömürürse direk ölürler.çok imkansız bişi.hadi rahmi yumurtaları var diyelimki imkansız oda.
...........
aynen katılıyorum sana;)
..........

JoNeRR*

L![se]L!
çok saçma imkansızzzz sadece o kadar küçücük bebek kardeşim bebek hemde bu kıza biri tecavüz mü etmiş nasıl anne olmuş birden bire mi????

HeaVenSiS

V.I.P
Bencede çok saçma hormonal olarak gelişmemiş 5 yaşındaki kız doğum yapamaz oldu dielim vücudunda gelişen bu değişime bünyesi dayanmaz zaten

yuccA

New member
evet bunu gün gazetede bende okumuştum ama ihtimal vermiyorum böyle bişeye inanılır gibi değil

rumuz_mu

New member
21. yüzyılda da cıkıyo ya böle şeler inanamıyom. tecavüze uğrasa ölüyo cocuklar yahu yok hem o işi yapcak hemde 2.5 kilo cocuk doğurcak... oldu canım "yersen"

HTML