5 Tane kopmaca fıkra (14 kişinin dwm demesi üzerine dwm ediyoz )

_EmelD_

New member
arkadaşlar dediniz ki az yazın bende az yazayım 5 tane yazayım dedim

Tek adayın dursun olduğu seçimde Cemal Temel'e sormuş:

-Pen Tursun'a rey vereceğum,sen çime verecesun?

-Penum fiçrim yok

-Penumçini al.

-Yok daa, sana pişey kalmaz..

Temel uçakla Trabzona gidecekmis. Oturmus bir yere rasgele... Asil yer sahibi gelmis;

Yer sahibi: Beyfendi burasi benim yerim kalkarmisiniz?

Temel: Hayir

Yer sahibi : Beyfendi burasi benim yerim kalkin

Temel: Hayir

Yer sahibi gider hostese basvurur.

Hostes: Beyefendi burasi sizin yeriniz degil kalkarmisiniz lütfen

Temel: Kalkmam

Hostes çare bulamayinca kaptana basvurur. Kaptan, Temel'in kulagina bisey fisildar ve Temel gecer arka tarafa oturur. Herkes hayret etmis biz bu kadar ugrastik kalkmadi acaba Kaptan nasil kaldirdi bunu. Dayanamayıp sormuslar kaptana:

Kaptan:
-Dedim ki Burasi Trabzon'a Gitmez.

Amerikali, Rus ve Karadenizli ayni otelde kalirken gece yarisinda yangin çikar. Panik içinde yukari katlara kosarlar. Çaresizlik içinde Amerikali, odada duran bir semsiye bulur, "Baska sansim yok" diyerek semsiyeyi açip atlar. Semsiye saglamdir, Amerikali parasütle iner gibi sag salim yere varir. Bunu gören Rus, yandaki odadan baska bir semsiyeyi bulup parasüt gibi kullanarak atlar; o da kurtulur. Ikisi de yukariya bakarak merak içinde Temeli beklerken yanlarina, hizla dusen bir cisim çarpar. Gidip bakarlar: Temel. Hayatta ama kan revan içinde ve her tarafi kirik. Amerikali merakla: "Ne oldu?" diye sorunca Temel; "Semsiye bulamadim. Ama dolapta yagmurluk vardi" demis.

Dört kişilik bir eğitim uçağı karadenizde mezarlığa düşmüş...... Lazlar 80 ceset çıkarmışlar ve olu sayısının artmasından korkuyorlarmış

bir gün ingiliz fransız ve bizim temel helikopterde giderken fransız elindeki elmayı aşağı fırlatmış. İngilizde elindeki armutu aşağı fırlatmış. bizim temelde elindeki el bombasını aşağı fırlatmış. sonra aşağı inmişler.

yolda giderken çocuğun biri çok ağlıyormuş sormuşlar neden ağlıyorsun çocukta: it oğlu itin biri kafama elma attı ondan.

Neyse oradan ayrılmışlar ki bir çocuğun daha ağladığını görmüşler onada sormuşlar neden ağlıyorsun diye oda: orospu çocuğunun biri kafama armut attı demiş.

Neyse tekrar yollarına devam ederken bir çocuğun kahkahalarla güldüğünü görmüşler ve merak edip sormuşlar ne oldu diye çocukta: Vallahi amca bir DIRT ettim arkamdaki bina yıkıldı.......

Ingiliz vampir, Fransiz vampir, bir de Laz Vampir gecenin kor karanliginda ucmaktalardi. Cok aciktigini sezinleyen ingiliz

vampir pike yapti ve asagi dogru suzuldu. Birkac dakika sonra agzi kan icinde geri dondu.

- Asagida bir agil vardi. 20-30 inegin kanini emdim, Nefisti.

Bir sure sonra Fransiz vampir de pike yaparak asagi suzuldu. Geri dondugunde agzi yuzu kan icindeydi. ingilize bakarak,

- Hani senin az once girdigin agil vardi ya...

- Evet..

- Onun yaninda bir ahir vardi, gordun mu?

- Evet gordum.

- iste orada en azindan 40 tane atin kanini emdim. Nefisti.

Bu konusmalar sonucunda tabii Laz vampirin de cani beslenmek istiyordu. O da pike yapti, suzuum suzum suzuldu. Aradan 5

dakika gecti, Laz vampir her yeri kan icinde geldi... Onun bu hali digerlerinin, muthis bir ziyafet cektigini dusunmelerine neden oldu.

Tabii oldukca meraklanmisti Ingiliz ve Fransiz vampirler...

- Eee? Nasildi?

- Ula usaklar, hacan asagUda pir agil vardi daa, gordinuz mu?

- Eveet, gorduk.

- Hacan onun yaninda da pir ahur vardi daa, oni da gordinuz mu?

- Eveet, gorduk.

- Hacan o ahurun yaninda da pir elektruk diregu vardi daa, oni da gordinuz mu?

- Eveet, gorduk.

- Hacan pen oni gormedum daa..

Laza karayollarını boyama işi vermişler. Laz başlamış çalışmaya. İlk gün tam 200 metre boyamış. İkinci gün 100 metre, üçüncü gün 50 metre. Artık dördüncü gün 10 metre boyayınca amiri Lazı çağırmış:

- Hayırdır evladım iyi çalışıyordun ?

- Ben yine iyi çalışıyorum

- İyi ama dün 50 metre bugün de 10 metre boyamışsın.

- E... haliyle. İlk günlerde boya kovasına gidip gelmek kolaydı, sonraları çok vakit almaya basladı.

neyse yeter bu kadar 5 dedik gine sapıttım 7 oldu hayde yorumlar gelsiinnn (birçok kişi kızdı no teşk pls)

jangofet

Downloader Team Leader
eline sağlık.
Bugüne kadar senin bütün konularına teşekkür ettim ama teşekkür istemeye devam ettiğin sürece daha etmeyeceğim.yorum veya teşekkür istemeyi bırakırsan daha iyi olur bence....

_EmelD_

New member
bak kardeşim teşekkürde haklısın tamam istemiom ama yorum yazmayınca emeklerim boşa gitmiş oluo !!!! anla artık bu kadar da olmaz ...

HTML