5 GB reklamsın hosting beleş

revengeV3

New member
5GB webalanı 20GB trafik PHP 10-MYSQL destegi aşagıda ingilizce açıklaması var.Deneyin ama bu sitenin en büyük özelliği reklamsız olması oluyor.

Control panel içinde;

File manager

Create/delete MySQL database

PHPMyAdmin

Support tickets

Application installer

Your site statistics

isimsiniz.5gbfree.com

http://5gbfree.com/

:biggrin

nebiaydogd

New member
Süperrr

Allah Razı olsun revengeV3 kardeş....

deyları da ben aktarayım :
bizzat denendi süper bir host hizmeti 5 gb ve tamamen freee

10 yane mysql veritabanı ve 10 adet mysql kullanıcı oluşturabiliyorsunuz tüm bu işlemleri kontrol panelinden kendiniz yapıyorsunuz subdomain ve hostingin aktive olma süresi ise 1 sn. den az erişim ise süper abd kaynaklı hastinglere şapka çıkartacak kadar hızlı

Kontrol Paneli:

Dosya Yöneticisi (File Manager)
Anlatmaya gerek yok zannedersem...
MySQL Database Oluştur/Sil (Create/Delete MySQL Database)
PhpMyAdmin
2.8.2 sürümünü kurmuşlar Türkçe desteği de var...
Support tickets (Yardım)
Yardım isterseniz bu bölümden yardım isteyebiliyorsunuz ancak türkçe ilmiyorlar dikkate alın
Application İnstallation (Uygulama Yükleme)
Fantasticoya benzer bir uygulama yükleyici yapmışlar şu an itibarı ile kurdurabildiğiniz uygulamalar
MyBB , Xoops 4images SMF ZenCart cutenews Mambo UseBB Joomla coppermine wikiwig bBlog MyLittleForum sBlog phpBB2 gallery osCommerce wordpress
tikiwiki Nucleus
Account settings (Hesap Ayarları)
hesabınızla ilgili her türlü değişikliği yapabildiğiniz bölüm
Site Statics (Site İstatistikleri)

vakit buldukça va kullandıkça anlatmaya devam edeceğim ancak sadece dosya deposu olarak bile kullanılabilecek bi alan bence...

sabas

New member
Sende ArkadaŞim HerŞeyİ Anlatmaya Gerek Yok DemİŞsİn Bİlen Var Bİlmeyen Var Yanİ

msersavas

New member
arkadaslar lütfden yardım edin...
ben baya acemiyim FTP Ye erişemedim yardım ederseniz sevinirim paylaşım için SAOL

nebiaydogd

New member
sabas' Alıntı:
Sende ArkadaŞim HerŞeyİ Anlatmaya Gerek Yok DemİŞsİn Bİlen Var Bİlmeyen Var Yanİ
Kardeşş anlayamadığın bölümü yaz detaylı izah edelim :D

msersavas' Alıntı:
arkadaslar lütfden yardım edin...
ben baya acemiyim FTP Ye erişemedim yardım ederseniz sevinirim paylaşım için SAOL
Anladığım kadarıyla serverda bi çalışma var ama ingilizcem yeterli değil site anasayfasındaki mesaj şöyle

Notice!
We are currently upgrading our server network. During this time new registrations have been disabled. Existing web sites will NOT go offline, however, please do NOT update your site during this update as all updates will be lost. We estimate this process should be complete by 17:30 (GMT) / 11:30 (CDT) on Tuesday 20th February 2007. Please post any questions on the forums.

tolga90

New member
ben bu msjı göremeden önce ordan bir adres aldım kendime ftp ile mybb attım ınstall bile yaptım ama birtürlü anasayfama giriş yapamadım sorun hostta çünkü başka bi hosttada denedim oldu nasıl düzeltebilirim bu hatayı 5 gb kaçcak gibi deil yardım ederseninz çok sewinicem
saygılar...

HTML