5 dk de Md5 şifelerini kırın...

crystalid

New member
Bir sitenin datebasesini veya mysql vb şifre klasörünü pc nize indirdiniz.Bir baktınız sifreler karısık rakam-sayı şeklinde md5 ile şifrelenmiş.Günlerce hatta aylarca pc yi kapatmadan md5 kırıcılara dayanırsınız.En professional kişiler bile bu yolu bilmez.

Şimdi kendinize bir md5 ile şifrelenen bir site kuracaksınız.Cok basit bir site olabilir.Daha sonra sitede uye olduktan sonra cıkış yapın ve datebasenize girin kendi md5 inizi diger buldugunuz md5 ile degiştirin.Daha sonra tekrar sitenize girip şifremi unuttum yapın ve diger şişinin md5 li şifresi sizin e mail adresinize gelsin.Siteniz hazır ise sadece 2 dk nizi alır...
Şimdi kendinize bir md5 ile şifrelenen bir site kuracaksınız.Cok basit bir site olabilir.Daha sonra sitede uye olduktan sonra cıkış yapın ve datebasenize girin kendi md5 inizi diger buldugunuz md5 ile degiştirin.Daha sonra tekrar sitenize girip şifremi unuttum yapın ve diger şişinin md5 li şifresi sizin e mail adresinize gelsin.Siteniz hazır ise sadece 2 dk nizi alır.:Sopa
..
Hocam Her Sitenin Md5 Şifreleme Algoritması nın Farklı Oldugunu Biliyordum ona gore bu yontem gecersiz ama bize gonderilen parola sıfırlama yonergeleri(md5) tek adresten farklı yerlere ..!!! genel de milw0rm dan yapıorum ama her zaman olmuyor biraz acıklayabilirmisiniz..!!! Teşekkürler..!!!:sigara:

free!

artık yok...
crystalid' Alıntı:
Hocam Her Sitenin Md5 Şifreleme Algoritması nın Farklı Oldugunu Biliyordum ona gore bu yontem gecersiz ama bize gonderilen parola sıfırlama yonergeleri(md5) tek adresten farklı yerlere ..!!! genel de milw0rm dan yapıorum ama her zaman olmuyor biraz acıklayabilirmisiniz..!!! Teşekkürler..!!!:sigara:
sallamayın....
md5 in ters çözümü yoktur yaw.. bu kadarınıda görmedim..
sen şifremi unuttun deyince sana parola sıfırlama yada yeni bir şifre atanır..
hiçbir zaman admin bile şifrenizi göremez..sadece md5 li hali SQL de kayıt altında tutulur.. senin dediğin gibi olması için SQL e cryptlenmemiş halinin kaydedilmesigerekir..
kısacası tamamen saçmalıktır senin alıntı yaptığın yazı..
ayrıca her sitenin md5 algoritması farklı olayıda saçma..
md5 bi algoritmadır ve değişmez. şifremi unuttum deyince hiçbir zaman eski şifreniz gönderilmez..gönderilemez...

HTML