5-6 tane güzel fıkra umarım beğenirsiniz

_EmelD_

New member
Baba oğluna nasihat vermektedir:

"Oğlum arabada yaşlı birini ya da bir bayanı görürsen hemen yer vereceksin."

Çocuk tam evet diyecekken masanın üzerindeki babası ve annesine ait fotoğrafı görür. Orada babası oturuyor, annesi ise ayaktadır. Çocuk merak edip sorar:

"Baba sen orada niye oturuyorsun? Hem annem niye ayakta?"

Baba lafı düzeltmeye çalışır ama çocuk ısrarla aynı soruyu yinelemektedir. Baba en sonunda dayanamayıp söyler:

"Bak oğlum, o fotoğrafı annenle evlendiğimiz günün ertesi günü çektirmiştik. O gün ne annende oturacak hal, ne de bende ayakta duracak takat vardı." der.

Adam komadadır, yaninda ise karısı... Adamin gözleri nemli, kısık sesiyle karısına doğru bakar ve konuşmaya başlar;

"İlk işten kovulduğum zaman yanımda idin. İflas ettiğim gün oradaydın.. Vurulduğum zaman ilk gözümü açtığımda seni gördüm..
Trafik kazası geçirdiğimde hastanede başucumdaydın."

Kadın takdir edilmenin mutluluğunda..
Adam devam eder :

"Simdi komadaydım yine başucumdasın.. Sonunda anladım ama, cok geç oldu; yahu sen ne uğursuz kadınsın.."

"Alo efendim"

"Pardon galiba yanlis numarayi çevirdim"

"Dikkat etsene geri zekali "

"Geri zekali sensin, üstüne birde bit beyinlisin"

"Ne sen kiminle konustugunu biliyormusun???"

"Hayir"

"Ben istanbul emniyet müdürüyüm" (biraz sesizlikten sonra)

"Sen kiminle konustugunu biliyormusun"

"Hayir"

-"Ohhh çok sükür"

Maçın tam ortalarında oyunculardan biri hakemin yanına yaklaşır:

-Köpeğinizin ismi nedir?

-Benim köpeğim yok ki.

-Çok garip, hem körsünüz, hem de köpeğiniz yok!...

Karadenizliler ve ruslar büyük bir savasa giriyorlar.Karadenizlilerin elinde silah olarak sadece el bombasi var ruslar ise tamamen silahsiz fakat buna ragmen savasi ruslar kazaniyor...Karadenizliler elbombalarini ruslara atiyor ve ruslarda elbombalarinin pimini çekip karadenizlilere geri atiyor..

Umarım beğendiniz teşşekkür sağ altta ama yorum daha önemli tabii:utan

SAHRANİL

Altın Üye
"Simdi komadaydım yine başucumdasın.. Sonunda anladım ama, cok geç oldu; yahu sen ne uğursuz kadınsın.."

buna bayıldım.hepside güzel.ellerine sağlık canım..

1sc0rp!tX

Altın Üye
İlk fıkra Hariç Diğerlerinin HEpsi Verildi...

Yİne de T$kler

HTML