5+1 ses sistemi Arızası...

screamboys

New member
öncelıkle yerı burasımı bılmıyorum ama en uygun burası gordugum ıcın acıorm konuyu..

logitech x530 ses sistemi aldım 5+1 ve creatıve 5+1 ses kartı aldım.. ama bılgısayarımda ne yaptıysam ne ettıysem bı turlu 5+1 olarak calmıo 2+1 olarak calıo.. DVD playerımda ıse 5+1 olarak ses verıyor kusursuz... PC ıcın ne yapmam gerekıyor bılgısı olan arkadaslar varsa yardım ederse cok sevınırım sımdıden cok tesekkurler... ilginizi beklıyorum...

αqqα уєкяυ

New member
Creative Ses Kartı Kullanıyorsan Sisteminde Creative Olması Gerekir. Beende kuLLanıyodum Creative 5+1 Ancak Ses Kartı Uyumsuzdu.. Ses Kartınıda Creative Cevirdikten Sonra Kusursuz ÇaLıştı.. Ama Senin İşin zor Lgitech Ses Sistemi Ve Creative Ses kartı.. Hangisini Degistiriceksin :)

illegal66

New member
bence ses kartını değiştir ....ses dedin mi creative parmakla gösterilir kardeş ... umarım sorununu halledersin

SEYDİALİ

seyri alem
Moderatör
arkadaşlar bende creative 2 adet ses kartı var vede creative a500 5+1 ses sistemi var bunlar da resimleri

şimdi bu ürünlere sahip olmama ragmen bende pek menun değilim menun olan varmı bilmem

şimdi demek istediğim dinlediğiiz müzükler stero ve butun haoperlorlerden ses duya biliyoruz ama su sorruond işi pek mumkun değil filmlerdede aynı durum var vcd formatındakı filmlerdede aynı durum soz konusu dvix lerdede bir tek dvdlerde sorruond ses ala biliriz diye düşünüyorum ama bana pek denk gelmedi öle filmler yanı aldıgım dvd lerde de muzük dinlerken nasılsa ole geliyor ses

arkadasın sorununa gelecekolursak benım sana nacızane tavsiyem ses sistemini değiştirme çünkü creative markalar son seste patlak ses veriyorlar ama ben logitec te ole bir duruma denk gelmedim şimdi dogrudur creativenın dunyanın en iyi ses sistemlerini yaptıgı ama bu logitechin olmadıgı zamanlardı
sen,n ses sistemin bizm arkadaşta var dizüstünde kulanıyor ve onboard ses kartı ile benım ses kartı audıgy value olmasına ragmen benım sistemden daha iyi bir sesi var şimdi sorun su sesnın ses kartının ayarlarını 5+1 yapman lazım ses kartının modelini ve kulandıgın işletim sistemini verirsen daha etkın çözümler bulabiliriz benım tahmın ettıgım vista kulanıyorsun ve vista için indirdiğin ses sürücüsü beta o yuzden de ses kartının özeliklerini goremiyorsun çünkü özeliklerini görürsen hoperlor konfigrasyonunu yapararak butun hoperlorlerden ses ala bilirsin

HTML