5,000 MB & 10,000 MB &FTP or browser....

AnTiSpYWaRe

New member
.........................................................................................

* 5,000 MB disk space (5 GB)
* 10,000 MB transfer (10 GB Bandwidth)
* A fast, friendly tech support team
* Easy to use WYSIWYG editor
* FREE subdomain (http://username.0moola.com)!
* HTML editor
* FTP or browser-based file manager
* Blazing fast & reliable 99.9% uptime on Dual Xeon servers!
* Instant activation
* Resources for beginners!
* Clean text ads - No ugly pop ups on your sites!
* And Much, Much More!

daha önce verildiyse özür dilerim kolay gelsin
BURDAN LÜTFEN

Mydonose

New member
a.k server ı zipli dosyaları mp3 leri almıyor cıldırdım gzl server ama hızlı mızlı ama benım istedıgım ozellıklerı yok :d

[KooZ]

New member
nasıl beyler tavsiye dermisiniz kullanımı kolaysa bi zahmet bi cvp verinde bizde alalaım paylaşım için saol dostum

AnTiSpYWaRe

New member
arkadaşlar site türkçe karakter kabul etmiyor gönderdiğiniz dosya isimleri arasında boşluk olmayacak isterseniz alttire koyun(_) güzel bir host tafsiye ederim ben bolbol program upload ediyorum kısa sürede burda paylaşacağım

[KooZ]

New member
bakalım bi o kadar met ettin ki kendimi denemeezsem ölürüm:D

fatihbaz

New member
gündüz yürüyen,acaba mp3 yada film filan kabul ediyormu bu site.yani bikaç tana hesap açıp da depo olarak filan kullanabilirmiyiz?

sniperhack

New member
sadece burayi kucuk dosyayalar admak ic1n kuklan1n resim gibi cok kucuk dosyalar1 oluyor php nuke ben php nuke y1 kurdum b1raz s,z1,orland1m ama oldu weptaasar1mdan nanl1yorsna okolay gels1n

DuyguSeli

New member
bu gibi yerlerin genelde ömrü kısa olur bu sebeble ben fazla guvenmem.ama paylaştığın için saol

fatal1ty

New member
sniperhack' Alıntı:
sadece burayi kucuk dosyayalar admak ic1n kuklan1n resim gibi cok kucuk dosyalar1 oluyor php nuke ben php nuke y1 kurdum b1raz s,z1,orland1m ama oldu weptaasar1mdan nanl1yorsna okolay gels1n
arkadaşım sen bu siteye nasıl php-nuke kurdun ya saçmalama mysqli yokki buranın yoksa benmi göremedim wagoonun scriptiyle aynı ama database vermioki

obela

New member
Php kabul etmiyor arkadaşım kendi forumunda bile var kullanıcıların hepsi istiyor ama yönetim kabul etmiyor. Az kafa patlatmadım php konusuna

HTML