4 günde 4 tecavüz

osiris_cemo

New member
Ailesiyle sorunları nedeniyle Alman hükümetince gönderildiği Antalya’daki rehabilitasyon merkezinden kaçan 16 yaşındaki Alman kız, 4 günde 4 kişinin tecavüzüne uğradı.

YERLEŞTİRİLDİĞİ rehabilitasyon merkezinden kaçtıktan 4 gün sonra, geçen perşembe bir akaryakıt istasyonunda bulunan 16 yaşındaki J.B., ifade için Çocuk Şubesi’ne götürüldü. J.B., kaçtıktan sonra tanımadığı bir kişiyle karşılaştığını ve bu kişinin kendisini evine götürüp sabaha kadar tecavüz ettiğini söyledi. Sabah evden kaçtığını söyleyen J.B., daha sonra Lara’da, kendisini öğretmen olarak tanıtan bir gençle tanıştığını ve gencin bir pansiyonda kendisine tecavüz ettiğini öne sürdü. Sabah buradan kaçtıktan sonra genç kız, akşama kadar dolaştığını söyledi. Akşam olunca dolmuşla Lara’ya gittiğini belirten J.B., dolmuş şoförünün kendisiyle konuşmak istediğini belirterek Masadağı’na götürdüğünü ve dolmuşta ilişkiye girdiklerini anlattı. Geceyi dolmuş şoförünün evinde geçirdiğini belirten Alman kız, "Akşama eve 2 arkadaşı geldi. Arkadaşlarından biri gitti. Dolmuş şoförü ile diğer arkadaşı benimle grup seks yaptı. Gece boyunca ilişkiye girdiler. Sonra evden kaçıp bir benzin istasyonuna sığındım. Burada beni polisler buldu" diye konuştu. 24 yaşındaki tecavüz zanlıları S.K, S.K ve C.G yakalandı, K.Ç ise aranıyor.

Kaynak

Yorum: Allahım sen aklıma mukayet ol nereye gidiyoruz böyle. :mad::mad::mad:

AntidepresaN

New member
Bunları aleme ibret olsun diye ağırlık merkezinden asıcaksın şere......ler

Aysar

New member
abi .. olabilir mi bu kadar??? yani asahtan 4 dünde 4 kisi tarafindan ecavüz ugramasi ...

eger böyle birsey varsa asilmasindan baska birsey adalet degildir bu serefs.zlerin ..

Leke

Altın Üye
Evet bende gazetede okudum biraz tuhaf geldi bana .
Yuh dedim yane bu kadarda olmazki nasıl olur ?
Bir tuhaflık var .

ALIEN_07

Türk Genci
Alın işte.. Şerefsizlerin yüzünden türkiyenin adı kirlencek... 16 yaşındaki çocuğa nasıl bakarsın sen ya ?

güz_güzeli

New member
yazık diyen sadece bizleriz maalesef. bu yasaları çıkaranlara böyle şeyler o kadar normal geliyor ki tecavüzcüleri bulduktan sonra en fazla bi kaç ay içeri tıkıyolar sonra yine aynı haberleri okuyoruz...

SickDreTh

Altın Üye
ya Allah hepsının belasını versın Türkıyenın yuz karaları sızın yuzunuzden gelenden gecenden laf yıyoruz yazık ya!!!

firatay

>>>> ALESTA
Yalnız Unutmayınki Kız Rehabilitasyon Markezinden Kaçmış Yani Kız Normal Değil, 1,2 Tecavüz Dese Anlayacağım, Ama 4 Tecavüz Olayı Var Diyor. Bence Kız Hayal Görüyor...

klavuz13

Banned
Leş, bize göre rezildir ama, domuza,
köpeğe şekerdir, helvadır. mevlana...

şerefsizlikler domuztan bir farklılıkları kalmamış...

insanlıklarını unutup tecavüz yaparak domuzluklarını serrgilemişler...

thesword

New member
Yerin dibine girdim okurken ya nasıl bir insanlıktır bu.
Sonra çıkıp neden tüm düm dünya bize karşı, türkün türkten başka dostu yok diyoruz.
Ne bekliyoruz ?
Bu kafayla kimse bizim yanımızda olmaz

HTML