3gp video troya filminin harika dublaj sahneleri Türkçe

heirofking

New member
birincisi filmin adı troya degil truva ingilizceside troy. ikincisiyse bunu ben vermiştim uzun zaman önce. bi dahakine forumu kontrol et aynı şeyleri verme

kefal

New member
edit:achilles

İnsaların yaptığı paylaşım ile ilgli yorumlarına dikkat et....

ve bidaha kesin sonuçlar olmadan böle saçma yorumlar yazma....

Kimin banlanıp banlanmıcağı sana düşmez...

kefal

New member
kefal' Alıntı:
edit:achilles

İnsaların yaptığı paylaşım ile ilgli yorumlarına dikkat et....

ve bidaha kesin sonuçlar olmadan böle saçma yorumlar yazma....

Kimin banlanıp banlanmıcağı sana düşmez...
arkadaşım yazıklar olsun sana! Başka bir şey demiyorum.(çoluk çocuk adminlik yaparsa olacağı bu!)
Benim yorumumda ne vardı haaa söylesene?
Ne dedim ben? Ben dedimki bu arkadaş iyi niyetli paylaşım yapmıyor. ve paylaşım yaptığı dosyalrın virüs taşıma ıhtimali yuksek dedim.Virüs taşıyor demedim.
Bu arkadaşın iyi niyetli biri olmadığını da linkte
http://www.hackhell.com/showthread.php?t=61463 verdiği dosyadan bariiz biçimde belli oluyor. Dostum git o linke ve aç bakalım rar ı ne oluyor? gör!
ondan sonra eğer benim mesajımda hakaret edici bir söz içeriyorsa o zaman edit yap!
Zavallımısın sen! Neden editleme gereği duydun? rahatsızlık mı verdi insanları uyarmam haa söyle?
Bence ( kim olsa da bu şartlarda aynı sonucu cıkaracak, senin editleme hareketin taraf olduğun yeride belli etti) sen de bu şin içindesin!
Senin gibi adminlerin görevi ( birde hacker ım diye geçiniliyorsa hele hele) forum uyelerine hizmet etmek ve düzeni sağlamaktır.Verilen linkler in ne kadar iyi niyetli olduğunu incelemek ve insanlarıda uyarmak olmalıydı.Çünkü sizler bu işin profesyonelı sınız. Çok daha kolay virüs-trojan tespiti yapabilirsiniz.
Ama sen ne yaptın ; Üyelere yapmış olduğum uyarı mesajını editledin!
Mesajımda yanlış sözler olabilirdi.O zamanda bu sözler hakaret edici düzeyde değilse yayınlanmasına izin vermeliydin. Arkadaşım mesajında yanlış düşünüyorsun bu arkadaş iyi niyetli birisi deyip beni pasifize edebilirdin.:eek:ut:
Verilen linkteki dosya kesinlikle virüs olarak hazırlanmış ve kasıtlı biçimde yayınlanan bir dosya! Birazcık hacker bilgin varsa eğer bu dosyanın iyi niyetli yazılmadığını anlarsın...

HTML