3G İnternet Tarifeleri

egitimci-

New member

3G İnternet, Hayatımıza girdi. benim en çok merak ettiğim konu ise şu
Acaba TTnet e göre 3G internet bir seçenek olabilir mi?
Acaba Ev telefonunu kapattırıp cep telefonu modemi alsak bizim için daha iyi bir seçenek mi olur?

Bunun için tarifeleri bir inceleyelim

AVEA

TURKCELL

VODAFON

Gördüğünüz gibi tüm tarifeler sınırlı-kotalı. Tamamında kazık gibi kota aşım ücretleri var. Bakılırsa en güzel tarife Turkcell in.. Bana göre şimdilik halen ttnet e devam. Benim gibi ayda en az 150 Gb download yapanlar için 3G şimdilik uzak görünüyor.

ahmd21

New member
arkadaşlar başkaların ülkesinde intenet bedavayken bizim ülkede maseles gelen kendi adamını nasıl zengin edebilirim yoluyla geliyor iş bu haldeyken bizim malesef her şeye mecbur ediyorlar ne yapalım ne desak kabahat oliyor eniysi kendi sehap vede kitapamızı bakmak geliyor...

bambiii

New member
saol üstad... cep den değilde pc için olan tarifeleride yansıtsaydın... bildiğim kadarıyla vodafone rekor hıza çıkmış 28.8mega bit

ali06can

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
operatörler hangimiz daha iyi hoplatırız diye yarışıyorlar suan görünüşe göre avea ve vodafone kafa kafaya gidiyo :D

yeni hoplama taktiğimiz 31G pardon 3G hayırlı olsun xD

kazimdemir

New member
hepimiz sınırsıza geçip interneti bedava paylaşalım.
böylece bizim ülkemizde de internet bedava olur.

ssteel

New member
3g yi beleşe kullanıyorum zaten evde kablosuz bağlantım var wireless özellikli cep telefonum da var al sana mobil internet film de izle program da indir internette sörf de yap 3g yi kim takar :)

WaTcHFuL

EVERYWHERE
türkiyede 3 olsa 5 olsa ne yazarki.

code@bond

New member
10-15 sene sonra ucuzlar yahu.biraz sabırlı olun.
arkadaş güzel yapmış tarifeleri vermekle.maddi gücü olanlar alıp kullanacak veya kullanamayıp sadece havasını atacaklardır.

HTML