3ds max ders notları arıyorum yardım .

ulugbey

New member
selam arkadaslar.
3d studio max programının ders notlarını arıyorum .
Elinde bulunan birisi varsa bana özel mesaj atabilirmi.

dsgm

New member
arkadasım 3ds max notlarını www.tr3d.com die bi site war ordada 3d dersleri war... ordan bulabilirsin... ayrıca sitede insanın ağzını açık bırakan çalışmalar war... insan baktıkça azme gelio walla :) kolay gelsin...

adres63

New member
dsgm' Alıntı:
arkadasım 3ds max notlarını www.tr3d.com die bi site war ordada 3d dersleri war... ordan bulabilirsin... ayrıca sitede insanın ağzını açık bırakan çalışmalar war... insan baktıkça azme gelio walla :) kolay gelsin...
Ağzı açık kalan olarak :cool: bu siteyi bende öneririm:eek:

AdmiX

New member
öyle ama mimari notlar diyor? grafiksel tasarımdan önce mimari yapı sistemlerin göre çalışmak istiyor :)

dsgm

New member
zaten o sitede 3d dersleri war orda nasıl yapılacağını yazmış... ama 0 dan başlıyorsanız ne kadar yardımcı olur bilmem... ama karıştıra karıştıra olcak bazı seyler... ben öyle öğrendim şahsen...

AdmiX

New member
işte dedigim gibi salt mimari çalışmaları pdf ve html + video olarak anlatımları war google'dan fga mimarlık diye aratırsan rahatça bulabilirsin ;)

xewal

New member
ARKADAŞLAR BENDE 3D MAX 8 İN 4.7 gbyte EĞİTİM DVD Sİ VAR SIFIRDAN ALIP OGRETIYOR..
SU AN KÖYDE OLMASAM KARGOYA VERİP İSTEYEN ARKADASIMAYOLLAMAK İSTERDİM..
ÇÜNKÜ BENDE BUYUK ZORLUKLARLA BULMUŞTUM..( SADECE VİDEO VE GORSEL EFEKTLER SEKLİNDE ANLATIM. SANIRIM BİLGE ADAMINMIŞ..)

radeon5130

New member
3ds max'ı iyice öğrenebileceğimiz videolar var youtube'da; cemre özkurt, 3ds max filan yazın geliyo. Ben bayağı bişey öğrendim; hiç bişey bilmezken.

sytek1428

New member
Eğitim İçerikli Yeni Bir Site | uniyolu.com

uniyolu.com EN ZOR ANINIZDA YANINIZDA

Her biri kendi alanlarında başarılarını ve kabiliyetlerini ispatlamış özel ders, ödev yardım ve ders notları ekibinden eğitim hayatınız ile ilgili konularda profesyonel yardım alabilirsiniz. Master veya doktora tezlerinizde, daima ihtiyaç duyabileceğiniz istatistiksel data analizi konusunda, uniyolu.com data analiz ekibinden yardım isteyebilirsiniz. Yabancı dil kullanmanız gereken çalışmalarınızda da uniyolu.com çeviri ekibi yardımınız koşmaktadır. Eğer kendi kurum ya da kişisel sitenizi oluşturmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsanız, hiç zaman kaybetmeden uniyolu.com bilgisayar ve web tasarım ekibine başvurabilirsiniz. uniyolu.com bilgisayar ve web tasarım ekibi aynı zamanda kişi ve kurumlara bilişim teknolojileri hizmeti de sağlamaktadır. uniyolu.com, yaptığı tüm çalışmalarda özgünlük, kalite ve makul fiyat anlayışını prensip edinmiştir.

link:http://uniyolu.com/

HTML